Skocz do zawartości

Vaccination Supplement; Wiza K1


patty1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialam ksero karty szczepien, podbite przez pielegniarke i lekarza z PL.

To przetlumaczylam sama wraz z datami szczepien, ladnie wpisalam to w tablelke, zeby bylo przejrzyscie. I lekarka mi to uznala, ale porobila kopie wszystkiego i wiem, ze pozniej sama tlumaczyla, bo sobie olowkiem porobila notatki na tej mojej kartce. Nawet znalazla jeden blad w dacie. :)

Aha, ja sugeruje pojsc na badania PO slubie - ja tak zrobilam i dzieki temu moglam ubiegac sie o rekompensate z ubezpieczalni. Oddali mi 400$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam , tez mam problem z I-693 , jestem na K-1 ,mam juz wyznaczony initial interview w Sacramento . W Notice of Action I-797jednym z wymaganych dokumentow jest : a completed medical examination (Form I-693) and vaccination supplement in a sealed envelope(unless already submitted).

Mam vaccination documentation worksheet wypelnione przez wskazanego przez amabasade USA lekarza w Warszawie , juz nie pamietam dokladnie ale dostalam tez od lekarza wlasnie taka zapieczetowana koperte z moimi badaniami i ja przekazalam na lotnisku w Chicago urzednikowi imigracyjnemu .Czy to wlasnie o ta koperte z badaniami chodzi i nie musze juz wypelniac I -693 czy niezalenie od tego musze tutaj na miejscu w USA isc do swojego lekarza i jeszcze raz poddac sie badaniom i szczepieniom.?Dodam ze na nieszczescie badania z Warszawy mam z marca 2008 roku , a wiec minal juz dobrze ponad rok czy znaczyloby to ze jednak musze odnowic badania ?Dziekuje z gory za jakas porade i wskazowki . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaproszeniau na interview zawsze to wpisuja

Skoro juz dostali to podlega pod "already submitted" wiec nie ma problemu, badania byly jeszcze wazne gdy wlecialas do USA i skladalas papiery, prawda?

Vaccitnation worksheet byl w tej brazowej kopercie? Jesli nie to wez go teraz, ale jak sie o niego nie upominali osobno to nie powinno byc problemu teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaproszeniau na interview zawsze to wpisuja

Skoro juz dostali to podlega pod "already submitted" wiec nie ma problemu, badania byly jeszcze wazne gdy wlecialas do USA i skladalas papiery, prawda?

Vaccitnation worksheet byl w tej brazowej kopercie? Jesli nie to wez go teraz, ale jak sie o niego nie upominali osobno to nie powinno byc problemu teraz

Dziekuje bardzo za odpowiedz , domyslalam sie ze w tej kopercie od lekarza byl moj raport o stanie zdrowia czyli jak rozumiem wlasnie to I-693 .Vaccination supplement dostalam do reki z prosba o uzupelnienie i kontynuacje szczepienia w USA - blonnica i tezec , co zrobilam i wpisano mi to w supplement , ktory zreszta dolaczylam do wyslanego do USCIS i-485.

Slusznie dopytujesz sie czy badania byly wazne przy wjezdzie do USA ?? oczywiscie tak, badania mam z marca 2008 , a wjazd do USA w kwietniu 2008. I tutaj zaczynaja sie schody , poniewaz dokumenty o adjustment status wyslalam dopiero w kwietniu 2009 , a wiec juz po uplywie roku .

Teraz sie zastanawiam , jak to jest i czy bede miala duze problemy na interview ?? Mimo przekroczonego termniu skladania dokumentow - 90 dni od daty slubu , a wize mialam wazna do wrzesnia 2008 : przyjeto moje dokumenty , mialam biometrics , dostalam "advance parole" , dostalam "employment authorization card" , z USCIS dostalam tylko jedna sprawe do uzupelnienia o finanase mojego meza .Przeciez ktos tam w USCIS wklepuje te dane do komputera i sprawdza te daty i porownuje. Gdyby cos bylo nie tak to chyba by mnie nie przyjeli na interview ?? Na szczescie slub byl po Bozemu w termnie do 90 dni od przylotu. Licze na balaganiarstwo w amerykanskiej biurokracji i moze sie nie dopatrza przekroczenia terminu waznosci badan lekarskich o 1-2 miesiace ani prawie rocznego terminu przekroczenia skladania wniosku o adjustment status ?? Licze na jakis pocieszenie i ewentualne wskazowki. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ktos tam w USCIS wklepuje te dane do komputera i sprawdza te daty i porownuje. Gdyby cos bylo nie tak to chyba by mnie nie przyjeli na interview ?? Na szczescie slub byl po Bozemu w termnie do 90 dni od przylotu. Licze na balaganiarstwo w amerykanskiej biurokracji i moze sie nie dopatrza przekroczenia terminu waznosci badan lekarskich o 1-2 miesiace ani prawie rocznego terminu przekroczenia skladania wniosku o adjustment status ?? Licze na jakis pocieszenie i ewentualne wskazowki.

a chcesz po 1-2 latach dowiedziec sie ze Ci sie jednak nie nalezalo GC lub tez przed samym obywatelstwem?Tutaj moze cos podpowiedziec Karina bo nie ludz sie tym ze jak cos wyjdzie to urzad dobrze na Ciebie spojrzy..takie jest zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na jakis pocieszenie i ewentualne wskazowki. Pozdrawiam ;)

nie wiem czy biora pod uwage date wloty czy date skladania papierow (chyba to drugie)

wiec teoretycznie moga ci ich nie uznac

ale nie stresuj sie teraz i idz na interview,

o niczym nie wspominaj i moze przejdzie jak jest

jesli nie - to sie dowiesz i bedziesz musiala doslac dokumenty

zbyt duzo to kosztuje zeby to robic na wszelki wypadek

a moga sie wcale nie czepiac lub po prostu nie zauwazyc

co do poznego skladania AOS po K1 to tu sie moga czepiac

karina o tym ostatnio pisala

moga wymagac zlozenia I-130

no ale dowiesz sie wszystkiego w sadny dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...