Skocz do zawartości

Loty Wewnatrz Usa


pinang

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiac temu jeszcze nic nie placilem w Delcie. A teraz za jeden bagaz $15-20! W UA i NW to samo. A mam tylko te trzy do wyboru. No cóż. Chyba sie przelece UA bo Canadairem jeszcze nie lecialem.

Delta ma juz nawet oplaty za jeden bagaz do europy! Swiat zwariowal.

Przed chwila sprawdzilem alaske/horizon. Takie same oplaty są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Ja latałem US Airways, Continentalem i American Airlines i tylko w tej ostatniej nie musiałem płacić.

W AA nie pobierają opłaty za bagaż jeżeli jesteś obcokrajowcem i masz przy sobie bilet powrotny do Polski (ew. do kraju, którego posiadasz obywatelstwo)

Musisz mieć wydrukowany bilet, bo pracownik linii lotniczych musi wprowadzić wszystkie dane do ich bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , a znacie moze jakies tanie linie lotnicze miedzystanowe? Interesuje mnie lot do Las Vegas? Na expedia.com bilety po ok 400$ drogo...i to z 3 miesiecznym wyprzedzeniem , hm... jak cos wiecie, piszcie...dzieki, pozdrawiam

My sprawdzalismy ceny biletow z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem do LV. Ostatecznie najtaniej bylo z Virgin America na jakies 3 tygodnie przed wylotem. Bagaz platny ale wzielismy wszystko jako podreczny. Normalnie cena 25usd za bagaz.

Ktos pisal, ze delta nie byla platna jeszcze do niedawna - otoz rok temu w czerwcu lecielismy delta do LV i zaplacilismy po 15 dolarow od sztuki bagazu rejestrowanego rowniez na trasie NY-LV.

Trzeba tez pamietac, ze nie dostaje sie darmowych posilkow pomimo podrozy czesto 6-cio godzinnej, wiec warto wziac sobie kanapke badz byc przygotowanym na zakup na pokladzie. Darmowa jest kawa lub herbata raz podczas lotu, jakis napoj typu "soda" i woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...