Skocz do zawartości

Dokumenty Na Rozmowe W Sprawie Cr1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie odnosnie wizyty w ambasadzie wiza cr 1. Otoz dostalam z nvc informacje o ustalonej dacie rozmowy i o wykonaniu badan lekarskich. Badania juz zrobilam. No a teraz mam juz tylko jechac na wizyte ale nie wiem jakie dokumenty ze soba zabrac . Napewno wszystkie listy od nich i te co ja im wyslalam. Nie wiem tylko czy potrzebuje znowu oryginalu aktu urodzenia i malzenstwa i zaswiadczenia o niekaralnosci ( gdyz wszystkie oryginaly im juz wczesniej przeslalam zgodnie z ich instrukcjami). Chodzi mi o to ze na roznych stronach inaczej wszystko jest napisane. raz tak raz tak . A czytajac to forum kazdego sprawa tez inaczej wyglada.Jak dotad kierowalam sie tym co bylo napisane w listach od nvc. a teraz juz sie calkiem zakrecilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze nic takiego nie napisali. Mam wziasc tylko ten list z zaproszeniem od NVC do ambasady zdjecia paszport i badania lekarskie. Mam wizyte w ambasadzie za tydzien i troche zaczelam sie denerwowc. Nie wiem co moze byc mi jeszcze potrzebne oprocz kopi tych dokumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziekuje bardzo za odpowiedz. Wlasnie w poprzednich listach od NVC prosili o wszystkie oryginaly wiec ja mam tylko kopie wszystkiego. Pewnie tez sie cos przyda typu zdjecia z mezem itp .? Chociaz tez nic takiego nie jest napisane w zaproszeniu. hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jA mialam spotkanie w maju ...wez tylko to co napisali w liscie, ja dodatkowo wzielam ze soba wszystkie kopie co do nich wysylalam na wszelki wypadek i pare zdjec nic nie wolali.....dostalam za to od nich wszystkie orginaly dokumentow zatrzymuja sobie tylko kopie...powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...