Skocz do zawartości

Obowiazki Sponsora ?!


bob77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Powróce do wątku.

Moim glownym sponsorem jest matka-emerytka, ktorej roczne dochody nie siegają Poverty Line. Mało tego - nie miała obowiązku skladać rocznego rozliczenia podatkowego. Mam dwa wyjscia:

1) Moje Assets

2) Joint Sponsor

Ad1./ Pytanie w kwestii wskazania wlasnych zasobów finansowych. Do 18212$ brakuje mi ok 10K - czy w takich okolicznosciach muszę udokumentować srodki (gotówke) w wysokości 5-krotności czy 3-krotności brakującej różnicy (10000 x3 czy x5), czy też całości puli 18212 x 3 czy x5. Czy proceduralnie takie dokumenty nalezy wysłac razem z I-864 do NVC czy przygotowac dopiero na rozmowe z konsulem? To bedą MOJE pieniądze - NIE sponsora!

Ad2./ Jezeli bede mógł miec Joint Sponsora to czy poziom jego dochodów MA WYSTARCZYC na pokrycie różnicy (np. 10K) czy NA CAŁĄ pulę minimalną (18212). Jezeli moj Joint Sponsor posiada wspolmałzonka, rozlicza sie wspolnie - to czy wspolmalzonek rowniez MUSI uczestniczyc w tym wsparciu, czy może zostać nie wymieniany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...