Skocz do zawartości

Ile Potrwa Rozpatrywanie Mojej Petycji


ntier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tamtym roku moja mama zdała egzamin na obywatelstwo, po otrzymaniu obywatelstwa złożyła petycję dla mnie. Minał już rok od złożenia tej petycji. Dodam że mam 23 lata i jestem nieżonaty. Ile to wszystko jeszcze potrwa? Za bardzo mi sie nie spieszy gdyż jestem w polowie studiów dopiero. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyglada na to , ze spokojnie te studia skonczysz.

Jestes w kategorii F1 - "niezonate (niezamezne) dzieci obywateli USA.

Obecnie rozpatrywane sa petycje zlozone przed dniem 22 lipca 2003.

http://travel.state.gov/visa/frvi/bulletin...letin_4575.html

Co prawda USCIS przyspieszyl ostatnio rozpatrywanie petycji ale masz przed soba raczej lata niz miesiace czekania.

Cierpliwosci i powodzenia w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam do tego ze czas oczekiwania zalezy czy w tym czasie nie wpadniesz do innej kategorii tzn zonaci ;) no i odsylanie i wypelnianie papierow ktore beda wysylane do Ciebie i Twojej mamy.

ps moze zwieksza ilosc wiz wydawanych to wtedy cos sie ruszy ale to jesli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie dostałem na polski adres pismo z Portsmouth z New Hamsphire . Standardowa formułka, nic treściwego;) Trzeba czekać.

Zmienili nr mojej sprawy (to chyba standardowe) i teraz juz nic nie moge sprawdzic na stronie USICS , tzn działa ten poprzedni numer, ale jeszcze nie działa albo nie bedzie działac. Dostałem jakis NVC case number, gdzies to mozna sprawdzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...