Skocz do zawartości

Ile Potrwa Rozpatrywanie Mojej Petycji


ntier

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dokładnie Donata. I te ich dobre rady, żeby nie rzucac pracy i nie wyzbywac sie majątku :) Z tymi numerkami to nie jest tak do końca, że ich nie ma. Pewnie ich nie ma to raz ,ale ta formułka jest strasznie standardowa i oklepana, widzialem to u kogos juz ze 2 lata temu. Wysyłaja sztampowo. Wcale nie stoi za tym rzeczywisty stan faktyczny tych numerków. Nie pocieszam przez to ale cos tam ostatnio poprzyspieszali z tym rozpatrywaniem, bardzo delikatnie wprawdzie ale zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Napiszcie mi kiedy Wasze petycje zostaly przyjete :) moja zostala przyjeta August 10 2005 wiec gdyby co jako corka obywatelki powyzej 21 lat powinnam czekac gora August 2010r. no i oby nie dluzej :)

co do strony podobnej do poprzedniej ktorej juz nie ma by sprawdzac daty rozpatrywania to: https://egov.uscis.gov/cris/processTimesDisplay.do

W dolnym prawym rogu mozna wybrac gdzie byly skladane petycje

Co do sprawdzania tej nowej fajnej stronki to faktycznie nie pojawia sie nic po wklepaniu nowego Case Number ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donata moja data przyjęcia petycji czyli Priority date to 15-09-2003 i widzę że jesteśmy w tej samej kategorii F1...jeśli jesteś nadal panną :)

Moja sprawa właśnie ruszyła bo moja data zrobiła się current w biuletynie wizowym na listopad... ja czekam już 6 lat od złożenia petycji... życzę CI by trwało to jak najkrócej, ostatnio daty dość mocno posunęły.

Numery sprawy USCIS chyba nadal działają ale już zmiany statusu nie sprawdzisz na stronie, najlepiej dzwoniąc do NVC po numerze WRW...

Poniżej znajdziesz etapy/daty mojej sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donata a wiesz co to biuletyn?

http://travel.state.gov/visa/frvi/bulletin...letin_1360.html

W aktualnym podają jakie aktualnie sprawy mają przyznawane numery wiz. W listopadzie w naszej kategorii to sprawy złożone przed 15 OCT 2003

Od tego pisma z NVC o tym, że przyjęli i nowy numer sprawy WRW... czekałem dwa lata ;/

Może teraz będzie mniej spraw to wszystko szybciej sie posunie...oby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie ze 6 lat do duzo?moze i macie racje ale macie to szczescie ze macie zlozone petycje i teraz od ilosci wiz zalezy jak szybko to bedzie isc

kto by chcial z Was czekac ze ktos na Was bedzie cos skladal-zalatwial a potem nici z tego wychodza(bo mialo cos byc-zlozone a...),ciekawe prawda ale prawdziwe...nie pisze tego aby Was pocieszyc lub tez powiedziec ze inni maja gorzej bo Wy swoje przechodzicie ale w zyciu jest tak roznie ze czasami czlowieka kur....bierze na pewne sprawy i tego nie da sie przeskoczyc bo jak dla kogos jestes nikt to tak z Toba bedzie postepowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...