Skocz do zawartości

Wezwanie Na Interview, Odciski Palcow I Ss#


ryszard_ochodzki

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

2 wrzesnia mialem wziete odciski placow. dzis przyszedl mi list z wezwaniem na interview na 19 pazdziernika. tu mam jedno pytanie - rozmawiajac ze znajomymi dowiedzialem sie, ze z reguly po odciskach palcow dostaje pozwolenie na prace wraz z SS. czy to znaczy, ze dostane osobna koperte z tymi dokumentami?? czy mam je wybrac w uscis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze pozwolenie na prace powinno przyjsc w miedzyczasie przed interview jesli oczywiscie aplikowales o nie wypelniajac forme I-765 - sprawdz numer twojej sprawy na stronie USCİS... Po pomyslnym przejsciu interview juz i tak ono nie bedzie ci potrzebne... Odnosnie SSN to raczej ci nie przyjdzie wraz z Work Permit - Musisz sam go sobie wyrobic w Urzedzie ale aby to bylo mozliwe musisz posiadac owe pozwolenie na prace lub GC wiec poki co cierpliwie czekasz... :)

Don`t worry - czekales 9 lat; miesiac czasu cie nie zbawi... Czytalem twoje poprzednie posty, absolutnie nic nie krec odnosnie nielegalnej pracy - mow, ze pracowales i placiles podatki. Powodzenia na interview ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze pozwolenie na prace powinno przyjsc w miedzyczasie przed interview jesli oczywiscie aplikowales o nie wypelniajac forme I-765 - sprawdz numer twojej sprawy na stronie USCİS... Po pomyslnym przejsciu interview juz i tak ono nie bedzie ci potrzebne... Odnosnie SSN to raczej ci nie przyjdzie wraz z Work Permit - Musisz sam go sobie wyrobic w Urzedzie ale aby to bylo mozliwe musisz posiadac owe pozwolenie na prace lub GC wiec poki co cierpliwie czekasz... :D

Don`t worry - czekales 9 lat; miesiac czasu cie nie zbawi... Czytalem twoje poprzednie posty, absolutnie nic nie krec odnosnie nielegalnej pracy - mow, ze pracowales i placiles podatki. Powodzenia na interview ;)

Cze!

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz i pomoc! No i teraz tylko czekac - rowny miesiac od dzisiaj :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam jeszcze jedno pytanie - dostalem wlasnie karte SS, na ktorej napisane jest - valid for work only with dhs authorization. czy w momencie otrzymania zielonej karty musze jeszcze raz isc do urzedu ss w celu wymiany na normalna SS czy to jest juz ostateczna wersja mojej karty.

drugie pytanie to, co nalezy zrobic, zeby zrobic transfer moich skladek na ss i innych dupereli z mojego tax ID, na ktorym pracowalem przez ostatnie lata? z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...