Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


natalia884

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Od 2006r dużo się zmieniło zarówno w USA jak i przede wszystkim w Polsce. Dlatego mam nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli. Niestety przez wizyte Bidena ambasada ma wolne i nie przyjmuja interesantów.

Dzwoniłem na infolinie w poniedziałek, spotkanie mam umówione na przyszły tydzień. Do dzisiaj nie dostałem emaila potwierdzającego spotkanie. Do kiedy powienien przyjść on na moją skrzynkę? Czy jego brak oznacza, że nie mogę pójść na spotkanie czy jest bez znaczenia?

Moze zostal zakwalifikowany jako spam. Sprawdz skrzynke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem nic nie ma. Mam konto na serwerze uniwersyteckim i spam do mnie nie dociera. Czy powinienem się martwić, że nie doszedł do mnie list? Czy to ma jakieś znaczenie? Czy napewno jeste zapisany na wizytę? Być może email został źle zapisany. Numer spotkania zanotowałem na kartce podczas rozmowy telefonicznej.

Korzystając z okazji chciałbym sie spytać, czy w przypadku studenta ma znaczenie czy pokaże on zawiadczenie czy indeks? czy to jest bez znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli spam do ciebie nie dociera to byc moze masz odpowiedz. Byc moze email z ambasady zostal odrzucony przez serwer uniwersytecki. Moze po prostu zadzwon i sie upewnij.

Ja mialam na pierwszej rozmowie indeks i wizy nie dostalam. Zaproszenie tez mialam. Na druga rozmowe juz nic nie bralam i dostalam wize i od tamtej pory mam zwyczaj niczego ze soba nie brac. Mysle, ze nie ma reguly.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

Dzisiaj byłam w konsulacie, wizyte mialam umowiona na 8.30 i w sumie bylo malo osob ,ale jak wychodzilam to troche juz sie zebralo.

Odnosnie rozmowy, tak wiec wizy nie dostałam Pan konsul zadal mi pytania, takie ogolne , do kogo jade, czym zajmuje sie Moj tato, kiedy ostatnio bylam w stanach i w sumie nie podobalo mu sie ze bylam tylko 6 tygodni zamiast 4 miesiecy.. pytal jaki to byl rodzaj wizy powiedzialam ze j1 wiec zapytal co tam robilam ,powiedzialam ze pracowalam a Pan Mi odpowiedzial ze niestety ,ale amerykanskie prawo jest surowe i nie otrzymuje wizy, zapytalam dlaczego a on odpowiedzial znowu ze amerykanskie prawo jest surowe i tyle.. I nie wiem co teraz robic , troche sie wkurzylam bo w Stanach bylam 3 razy a teraz odmowa nie wiem kiedy mam sie ponownie starac ..Poradzcie cos.. plisss :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 masz otwarta droge do USA ,,po 2 niech Ciocia napisze e-miala w tej sprawie i opisze jak sie maja sprawy,niech napisze tez do Kongresmena w swoim okregu wyborczym w tej sprawie ,moze On cos poradzi-pomoze,,jak juz bedziesz miec te odpowiedzi wtedy idz na rozmowe,to moze zajac troche czasu...

Szkoda ze nie poprosilas kogos innego aby Ci wytlumaczyl dlaczego nie dostalas wizy,,byl juz przypadek ze po takim pytaniu wiza byla wydana...

ps masz to szczescie ze podalas prawdziwe dane,,ze ta Cioca tym sie moze zajac jesli bedzie chciala ale mysle ze tak,,chyba ze sie myle jak to czasami bywa ze ma sie rodzine aby w nazwie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dzisiaj byłam w konsulacie, wizyte mialam umowiona na 8.30 i w sumie bylo malo osob ,ale jak wychodzilam to troche juz sie zebralo.

Odnosnie rozmowy, tak wiec wizy nie dostałam Pan konsul zadal mi pytania, takie ogolne , do kogo jade, czym zajmuje sie Moj tato, kiedy ostatnio bylam w stanach i w sumie nie podobalo mu sie ze bylam tylko 6 tygodni zamiast 4 miesiecy.. pytal jaki to byl rodzaj wizy powiedzialam ze j1 wiec zapytal co tam robilam ,powiedzialam ze pracowalam a Pan Mi odpowiedzial ze niestety ,ale amerykanskie prawo jest surowe i nie otrzymuje wizy, zapytalam dlaczego a on odpowiedzial znowu ze amerykanskie prawo jest surowe i tyle.. I nie wiem co teraz robic , troche sie wkurzylam bo w Stanach bylam 3 razy a teraz odmowa nie wiem kiedy mam sie ponownie starac ..Poradzcie cos.. plisss :) Pozdrawiam

Mialas Peha, Trafilas na ....! Na szczescie jak juz drugi raz pojdzies o wize to jego nie zobaczys. Postaraj sie Ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...