Skocz do zawartości

Kiedy Najtansze Bilety


Noname

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sly6 jesli sledzisz ceny biletów od 2000 r to moze wiesz czy rzeczywiscie bywalo taniej tj. ceny biletow do USA kosztowaly okolo 1500-1600zł?Teraz bilet kosztuje 1858 jesli sa korzystne promocje to warto czekac, ale jesli ta promocja oscyluje w granicach dzisiejszej ceny to nie oplaca sie.

Druga sprawa. Najkorzystniejsze połaczenie jest KLM i AlItalia, ale oplata serwisowa wynosi 115 zł czy mozna zamowic bilet dwoch roznych linii lotniczych nie korzystajac z serwisu czyli nie placac prowizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLM i AlItalia sa w tym samy sojuszu wiec powinienies zamowic w 1 miejscu i miec oplate 1 :( ..a ten serwis to za wystawienie biletu czy za co?i gdzie kupowane?

bywaja takie ceny,,byly i po 1400 zl a jak lecisz z Niemiec to i za 1000 zl byly takie biletu lub tez taniej ;)

tak wiec jesli ktos chce tanio leciec a mieszka kolo granicy z Niemcami to radze tam kupowac i leciec z Niemiec :unsure: a jak tani jest kurs euro to wypada to bardzo korzystanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli lataj pl tam oplata wynosi 115 zł, ale jeśli Alitalia jest w sojuszu z KLM to sprawa się rozwiązała.

Mieszkam w centralnej Polsce więc do Niemiec raczej nie opłaca mi się jechać.

Jeśli bywają takie tanie ceny to na początku promocji? Na którą linie lotniczą się nastawić? Jaka może mieć najlepsze promocje? Od dłuzszego czasu prym wiedzie Swiss, choć w październiku w Lufthansie bilet kosztował 1350 zł.KLM podobno takze miał korzystne promocje. Którą linie polecałbyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeden aspekt do rozpatrzenia dotyczący biletów. mianowicie skąd się jest i skąd chce się lecieć. jeśli z WAW to jest na pewno łatwiej i na większość promocji można się załapać, bo to zazwyczaj wylot z WAW, przesiadka i dalej za ocean, problem pojawia się gdy ktoś chce lecieć z innego miasta w Polsce, bo gdy nawet jest promocja i bilet kosztuje 1600-2000zł, a do WAW trzeba też dolecieć, a to kosztuje troszkę, więc wtedy cena biletu promocyjnego w stosunku do biletu normalnego może okazać się taka sama, no chyba, że promocję zrobił by LOT ;) co oczywiście jest mało możliwe w okresie wakacyjnym. to takie małe moje dywagacje, które oczywiście są czysto teoretyczne, ale możliwe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli lataj pl tam oplata wynosi 115 zł, ale jeśli Alitalia jest w sojuszu z KLM to sprawa się rozwiązała.

Mieszkam w centralnej Polsce więc do Niemiec raczej nie opłaca mi się jechać.

Jeśli bywają takie tanie ceny to na początku promocji? Na którą linie lotniczą się nastawić? Jaka może mieć najlepsze promocje? Od dłuzszego czasu prym wiedzie Swiss, choć w październiku w Lufthansie bilet kosztował 1350 zł.KLM podobno takze miał korzystne promocje. Którą linie polecałbyś?

Tak troche zaczynasz przynudzac? :(

Jak wybierzesz okreslony czas tj po 15 stycznia jak ci radzimy to

po kolei sprawdzasz linie ktore cie interesuja i wybierasz najlepsze opcje dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o tym ile bagazu mozesz wziasc,co dana linia oferuje-jakie samoloty ,oraz jak jest z podroza tzn ile sie czeka przesiadke itp

masz troche czasu wiec mozesz podzwonic,poczytac o tym na stronach www...

bo linie ktore wymieniles za duzo sie nie roznia,,co innego te z Dubaju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Termin wyjazdu zbliża się nieuchronnie, a bilety zamiast tanieć drożeją. Pisaliście, że ceny mogą spaść po 15. Zostało kilka dni, ale nie ma pewności, że niektóre linie nie wprowadzą promocji później. Ja, a także 12 osób potrzebuje biletów na 10-11 luty czy istnieje gwarancja, że jeśli będą promocje to będą to rzeczywiste promocje czy obniżka rzędu 100 zł całkowicie niezauważlana. Jeśli ktoś z Was obserwował ceny i pamięta jakiego rzędu były promocje proszę informacje. NIe wiem co robić czekać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chcialem dodac, ze Delta i Continental Airlines zwiekszyly oplaty za bagaz, tj 20-23$ za pierwszy, 30-32$ za druga walizke i z tego co uslyszalem preferuje sie oplate z gory online, bo naturalnie oplata na lotnisku bedzie wyzsza :)

Cos wiecej w temacie:

http://www.cnn.com/2010/TRAVEL/01/12/delta...fees/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...