Skocz do zawartości

Kiedy Najtansze Bilety


Noname

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie można jednoznacznie stwierdzić kiedy najlepiej jest kupić bilet i kiedy może być najtańszy, trzeba liczyć na okazję, a żeby ją złapać trzeba obserwować rynek, czyli na bieżąco sprawdzać co mają do zaoferowania linie lotnicze, promocje często są z dnia na dzień, nie wszystkie są hucznie reklamowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz na danej linii lotniczej wpisac sie na Ich newsletter i bedziesz dostawac promocje na dana trase itp

Najdrozsze sa bilety w okresie wakacji i ciezko jest te bilety tanie dostac wiec jak chcesz leciec w tym okresie czasu to juz na wiosne musisz kupic bilet ..na okres wrzesnia cos sie moze znajdzie taniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Planuję wyjazd do USA (Boston) w lutym. Codziennie sprawdzam ceny biletów i z każdym dniem cena rośnie o około 50 zł. Dzisiaj byłem w biurze KLM-u i uzyskałem informację, że od stycznia będą promocje. Podobno ma być sporo taniej. Tylko czy warto wierzyć w takie zapewnienia. Czy fakt końca roku ma jakieś znaczenie na ceny biletów? Czy rzeczywiście cena biletu może zostać obniżona jeśli do wylotu jest coraz mniej czasu?

Owszem był okres, w którym bilet kosztował 1300zł, ale póki co sytuacja taka nie powtózyła się. Czy zamawiacie bilety przez pośredników czy bezposrednio w liini lotniczej? Jeśli tak to z jakich portali korzystacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj mowi prawde w liniach lotniczych ze beda promocje ale musisz wiedziec o 2 sprawach ze takie bilety moga miec pare restrykcji jak brak zmiany daty powrotu -lub za duza kase no i takie bilety sa szybko sprzedawane wiec z kupnem trzeba by bylo sie troche pospieszyc ..No i czasami bywa tak ze lecisz do Amesterdamu z samego rana a lot do USA masz poznym poludniem bo tak bedzie taniej ale dluzej czekasz na samolot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję wyjazd do USA (Boston) w lutym. Codziennie sprawdzam ceny biletów i z każdym dniem cena rośnie o około 50 zł. Dzisiaj byłem w biurze KLM-u i uzyskałem informację, że od stycznia będą promocje. Podobno ma być sporo taniej. Tylko czy warto wierzyć w takie zapewnienia. Czy fakt końca roku ma jakieś znaczenie na ceny biletów? Czy rzeczywiście cena biletu może zostać obniżona jeśli do wylotu jest coraz mniej czasu?

Owszem był okres, w którym bilet kosztował 1300zł, ale póki co sytuacja taka nie powtózyła się. Czy zamawiacie bilety przez pośredników czy bezposrednio w liini lotniczej? Jeśli tak to z jakich portali korzystacie?

Beda napewno promcje bo na trasach transoceanicznych jest to raczej "martwy sezon"

wiec promocje moga byc z dnia na dzien w lutym

nie pal sie na kupno przed 15 stycznia2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...