Skocz do zawartości

Kiedy Najtansze Bilety


Noname

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Właśnie ta cena jest w KLM i Air France. Oczekiwałem wiekszej promocji, ale nic na to nie poradzę.Moge czekać nanajbliższa promocje, może być w Swissie, a może nie być. Promocje mieszane łaczone zewzględu na prowizje muszą być spore, żeby się opłacały.

W KLM stara oferta obowiązywała do 10 stycznia, nowa weszła w życie 14. W Swissie może być podobnie, a czas goni. Co byś zrobił na moim miejscu? Czekał na Swiss w nadzie, że cena będzie sporo tańsza czy jednak zdecydował się na KLM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 15 stycznia, a tu ceny zamiast spadać poszły znacznie w górę. Znacznie, bo o około 1000 zł. Za 4 bilety do NYC w listopadzie mogłem zapłacić 6500zł (jednak nie miałem jeszcze wizy), jeszcze kilka dni temu ok. 7600zł a dziś już 8600 zł. Mowa oczywiście o LOT.

Ech... I kiedy teraz najlepiej by było kupić te bilety jeśli wylot mam zaplanowany na koniec marca..?? Dodam, że pierwszy raz tak interesuję się cenami biletów lotniczych..

Ciekawe, czy do lutego spadną ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 15 stycznia, a tu ceny zamiast spadać poszły znacznie w górę. Znacznie, bo o około 1000 zł. Za 4 bilety do NYC w listopadzie mogłem zapłacić 6500zł (jednak nie miałem jeszcze wizy), jeszcze kilka dni temu ok. 7600zł a dziś już 8600 zł. Mowa oczywiście o LOT.

Ech... I kiedy teraz najlepiej by było kupić te bilety jeśli wylot mam zaplanowany na koniec marca..?? Dodam, że pierwszy raz tak interesuję się cenami biletów lotniczych..

Ciekawe, czy do lutego spadną ceny..

przesiadka nie wchodzi w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko napomnę, może wiecie, może nie wiecie, kupując w locie bilety, w biurze LOTu np na basztowej w krakowie, można zaoszczędzić kilkaset złotych na bilecie o ile ma się poniżej 26lat, jest to około 30% zniżki, czyli np bilecik do ny którego cena była ok. 3100zł kupiłem za ok.2400zł, na stronie LOTu niestety nie można kupić ze zniżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...