Skocz do zawartości

Kiedy Najtansze Bilety


Noname

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

planuje leciec do Chicago 5 czerwca, od dluzszego czasu sledze ceny biletow, ale mam wrazenie, ze w tym roku na sezon wakacyjny sa drogie. Czy Wy tez macie takie wrazenie ?

W ubiegle lato, mniej wiecej w tym samym terminie lecialam LOTem za niecale 1800 zl, teraz taki sam lot kosztuje 2700 zl, a z przesiadkami najtaniej w okolicach 2300 zl! NIe wiem, czy powinam kupowac taki bilet, czy jest jeszcze szansa, ze stanieja ? jak myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz np KLM i Lufthansa miala cos taniego ale ,,ale bywa tak ze np na 6 czerwca moze byc 5 biletow w tej cenie a znow na 7 moze byc ledwie 2 i kto 1 ten lepszy

lub tez trzeba czekac na przesiadke zamiast 2 godz to 5-8 godz...

popytaj sie z linia lotniczych co maja oraz zapisz sie do news letter-a danej linii lotniczej

bywa jeszcze tak ze wystarczy leciec 1-3 dni wczesniej lub tez pozniej i cena moze byc inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Słuchajcie do dziś jest promocja w Lufthansie i mozna kupić bilet do Chicago na marzec za 1886zł.

Macie doświadczenia w tych promocjach Lufthansy? Myślicie, że cena sie zmieni jutro na dużo więcej albo jak to będzie w styczniu?

Nie wiem czy kupować czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja mowi ,jest cos tanio ale moga byc pewne oboszczenia jak brak zmiany powrotu,oddania biletu itd

czym tanszy bilet tym wiecej ma restrykcji..

a czy bilet bedzie drozszy?oczywiscie ze tak ,jak sie skonczy limit biletow tanich wtedy beda te drozsze w ofercie,,a co bedzie w styczniu to zobaczmy za pare dni :)

bo moze znow cos dadza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...