Skocz do zawartości

Wyjscie Z Lotniska Nyc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam nastepujacy problem 1 grudnia mam lot warszawa - amsterdam - NYC - Miami , przylatuje do NYC o 20:00 1 grudnia , wylot do Miami mam o 19:00 2 grudnia , wiec 23 godziny oczekiwania , i teraz pytanie czy moge opuscic lotnisko i przyjsc na drugi dzien i poleciec do Miami czy trzeba gnic na lotnisku przez te 23 godziny ?

Pani w firmie w ktorej kupowalem bilety zapewniala mnie ze moge opuscic lotnisko , zadzwonilem do Ambasady USA i tam tez dostalem potwierdzenie tej informacji , jednak moze ktos mial taka sytuacje ..

np. co z bagazami , bo wiem ze musze je odebrac i przejsc kontrole celna , czy moge je nadac od razu czy jakis czas przed odlotem do miami ...

dodam ze mam promese 10 lat i wbite tam mozliwosc wielokrotnego przekraczania granicy ( literka M ) ..

oraz drugie pytanko , z miami plyne na cruse na bahamy 4 dniowy , czy ktos byl na takiej imprezie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

mam nastepujacy problem 1 grudnia mam lot warszawa - amsterdam - NYC - Miami , przylatuje do NYC o 20:00 1 grudnia , wylot do Miami mam o 19:00 2 grudnia , wiec 23 godziny oczekiwania , i teraz pytanie czy moge opuscic lotnisko i przyjsc na drugi dzien i poleciec do Miami czy trzeba gnic na lotnisku przez te 23 godziny ?

Pani w firmie w ktorej kupowalem bilety zapewniala mnie ze moge opuscic lotnisko , zadzwonilem do Ambasady USA i tam tez dostalem potwierdzenie tej informacji , jednak moze ktos mial taka sytuacje ..

np. co z bagazami , bo wiem ze musze je odebrac i przejsc kontrole celna , czy moge je nadac od razu czy jakis czas przed odlotem do miami ...

dodam ze mam promese 10 lat i wbite tam mozliwosc wielokrotnego przekraczania granicy ( literka M ) ..

oraz drugie pytanko , z miami plyne na cruse na bahamy 4 dniowy , czy ktos byl na takiej imprezie ?

sprawdz dokladnie na bilecie lotniska w NYC, bo sa trzy, dwa miedzynarodowe i jedno mniejsze tylko do lotow wewnetrznych. sprawdz czy przypadkiem nie przylatujesz na jedno a wylatujesz z drugiego. sa w znacznej odleglosci od siebie. dwa z nich to lontniska miedzynarodowe John F. Kennedy International Airport (JFK) oraz Newark International Airport (EWR)( NJ o ile sie nie myle) a pozostale do lotow wewnetrznych to LaGuardia Airport (LGA)

http://www.ny.com/transportation/airports/

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam dzieki za odpowiedzi . przylatuje i odlatuje z JFK , ogolnie bylem juz w USA 8 razy ale zawsze po wyladowaniu zostawalem w danym miescie ...

co do Bahamow plyne statkiem Monarch of the Seas cala wyjazd zakupilem na www.expedia.com

swietny portal korzystalem z niego rok temu przy wycieczce na Hawaje ( 50% taniej niz z jakiego kolwiek biura w Polsce )

Nick czy mozesz mi napisac co jeszcze zobaczyc warto jest na Bahamah bede w Nassau i coco cay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...