Skocz do zawartości

"czarne" Gangi W Stanach.


USASOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie sly6, sila lezy w jednosci. Polakom tego brakuje, zreszta "jaj" tez pewnie, by zagrozic czarnym. Niestety ( a moze stety?) najpopularniejszymi gangsterami (najgrozniejszymi rowniez) sa czarni!! M13 to chyba tak naprawde ich jedyny rywal, potezny gang, chyba jeden z najbardziej liczebnych, byc moze nawet najbardziej, strasznie tez brutalny...Ale tak naprawde to czarni, ich cala kultura, styl, tworzy gangsterke, czyz nie mam racji??? Zreszta jest cala masa czarnych gangow, nie tylko Crips i Bloods. Sa miasta w ktorych rzadza tylko glownie afroamerykanie (czarne gangi) takie jak: Detroit, Memphis, St.Louis, New Orleans, Oklahoma City, New York, New Jersey, Philadelfia, no i Chicago (south, west). Nie slyszalem jeszcze o jakiejsc dominacji bialych gangow;] Polacy uwazani za najwiekszych "lobuzow" w europie ( no nizej od 'ruskich") w Stanach byliby nic nie znaczacymi przecietniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jackie, mozesz jakos rozwinac swoja mysl?? Ciekawe czy bys tak powiedzial(a?) w Detroit??;] zartowalem;] hah! No wiesz biali ogolnie, w szczegolnosci polacy slyna raczej z "piesci" i kilku vs 1, czarni strzelaja...I podobno robia to bez sumienia... Biali proboja w wielu dziedzinach nasladowac czarnych (muzyka, sport, styl ubierania i wiele innych) ale czesto zalosnie to wyglada;] Ale nie o tym temat. Faktycznie Saka, zgadzam sie. Zadam kilka pytan: Dlaczego waszym zdaniem czarni sa najtwardsi, najniebezpieczniejsi?? Jezeli myslicie inaczej to podajcie konkretne info. Ludzie naprawde czuja przed nimi strach...Sa podobno dzielnice na ktore biali "nie maja prawa wstepu" i grozi to dosc sporymi konsekwencjami...Nie slyszalem zeby bylo odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usaowiec, myśl i postrzegaj rzeczywistość tak jak Ci wygodnie, ale czy musisz sie dzielić tymi głupotami na forum ? Nie szkoda czasu ? Co to za dysputy jak z podstawowki albo filmow klasy B i C ? :) Jakbym sie w czasie cofnął. Takie "problemy " były rozstrząsane w latach 80 i 90. Temat zostal wyczerpany w całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy nawet na najbardziej banalne pytania nie znacie odpowiedzi, o kim to swiadczy, O was czy o mnie? Ze taki temat wybralem? Powiedz mi gdzie widzisz dziecinnosc? Czy zabijanie jest twoim zdaniem zabawne? Stany to nie Polska (na szczescie) tutaj pojecie niebezpieczenstwa ma troszke inne pojecie. Na tym forum jest cala masa glupszych tematow i sie nie doczepiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USASOWIEC ,,pamietaj o 1 w swoim zyciu ze mozesz zadawac pytania ale nikt nie ma obowiazku odpowiedac Tobie ....oraz ze jesli ktos ma inne zdanie od Ciebie to przyjmij to nawet jesli mowi ze masz za malo lat...

bo jesli chcesz znac odpowiedz to radze Ci poczytac troche ksiazek,historii i moze znajdziesz odpowiedzi na pewne swoje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy nawet na najbardziej banalne pytania nie znacie odpowiedzi, o kim to swiadczy, O was czy o mnie? Ze taki temat wybralem? Powiedz mi gdzie widzisz dziecinnosc? Czy zabijanie jest twoim zdaniem zabawne? Stany to nie Polska (na szczescie) tutaj pojecie niebezpieczenstwa ma troszke inne pojecie. Na tym forum jest cala masa glupszych tematow i sie nie doczepiacie.

Ale o so chozi??? Przeczytałem wszystkie Twoje wpisy w tym temacie i sensu tu nie widzę żadnego, przyjechałeś przed chwilą do Stanów spotkałeś jakieś męty z marginesu i mózg Ci się zaczął lasować. Dziecinność widzimy w podnieceniu jakie wywołuje u Ciebie zorganizowana przestępczość i troska jaką wywołuje u Ciebie brak takowej w środowisku Polonii. W pewnym wieku ludzi znacznie bardziej interesuje spłata raty za dom i w czym dzieci do szkoły wysłać niż kozackość jakiejś hołoty o mentalności ameby. Ale wszystko przed Tobą; Ameryka to kraj nieograniczonych możliwości- możesz założyć taki polski gang, że innym bandytom zwieracze będą się automatycznie rozluźniały jak tylko usłyszą jego nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadalem proste pytania: Czy uwazacie czarnych za najniebezpieczniejszych gangsterow? Czy mieliscie problemy z nimi zwiazane z bialym kolorem skory? Czy uwazacie ze na "czarnych dzielnicach" jest niebezpiecznie dla bialych? (moze ktos opisac swoje "przygody") Czy nie mozna odpowiadac na pytania normalnie bez zgrzytow?

Od moderatora: przestan przeklinac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...