Skocz do zawartości

Przekazanie Petycji Dla Syna


andro055

Rekomendowane odpowiedzi

ja otrzymałem przez moją córkę, a ten cały prawnik(czy adwokat) nie wiem ciągle coś tam można powiedzieć, że kombinuje i inne bajki opowiada :)

(najpierw, córka zapłaciła mu żeby syn wraz zemną też otrzymał, ale powiedział że ustawa się zmieniła i nici z tego będą, później ciągle gubił papiery itd.)

a syn ile może czekać na otrzymanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało zrozumiałe? To może daruj sobie wyjazd do USA, bo naprawdę może być tu ciężko. Ale lepiej przyjedź i sam zobacz.

Syn osoby mającej "zieloną kartę" należy do kategori F2A (do ukończenia 21 roku życia, gdy ukończy 21 lat będzie należał do kategori F2B), więc obecnie dla kategori F2A wizy imigracyjne sa dostępne dla osób na które petycja została złożona przed 1 listopada 2005, a dla osób z kategori F2B - przed 1 listopada 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz,szkoda ze adwokat nie powiedzial Ci ze nie moga byc dolaczone tak papiery bo siostra moze sponsorowac brata ale wtedy to wyjdzie z 13-15 lat nim otrzyma GC i musiala by skladac papiery oddzielnie ...wiec najszybciej pujdzie jak Ty zlozysz papiery na niego ale jesli On zmieni stan cywilny a Ty bedziesz miec GC ciagle to wtedy takie cos nie przejdzie bo co innego jak rodzic z obywatelstwem USA sponsoruje dziecko majace zone-dziecko-dzieci a co innego majac samo GC-staly pobyt ,wtedy takie dziecko musi do chwili wyjazdu-wjazdu na teren USA byc kawalerem ,,a jak sklamiecie o tym w papierach bedzie podstawa aby odebrac jemu GC oraz w przyszlosci obywatelstwo USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...