Skocz do zawartości

Kiedy Znowu?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce prosic o rade bardziej doswiadczonych bo cholernie mi zalezy!!~2 dni temu bylam w ambasadzie w w-wie i konsul odmówil mi promessy wizowej z powodu hehe malych powiazan z Polska!!! jak to?? mam 2 dzieci, wlasne mieszkanie i prace, nie najlepsza moze ale jest!!! i teraz pytanie; KIEDY MOGE ZNOWU STARAC SIE O WIZE??? ILE CZASU MUSZE ODCZEKAC ZEBY ZWIEKSZYC SWOJE SZANSE??? PROSZE O RADY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mozesz isc na 2 dzien po wize

ale do kogo lecialas,jaki czas podalas pobytu w USA itp...bo pare osob pisze ze chce byc w USA 5-6 miesiecy i wtedy zachodzi podejrzenie za co tam beda zyli jesli nawet rodzina nie chce dawac tyle czasu jedzenia,spania...

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/q17_2006.html

jesli nic nie sklamalas to idz po jakims czasie po wize,,tzn po 2-3 tygodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz nie pisac duzymi literami,,prosze wylacz caps lock

moglo przewazyc a moglo nie,,,jesli ma sie dzieci-meza to taki wyjazd na dluzszy pobyt moze byc zle odebrany

wazne co jest czy ten ktos kogos zapraszal,,jesli taka osoba nie wrocila to tez moze byc odmowa

a wtedy kogo wpisalas ze lecisz itp?

moze pomoc wpisanie takiego czegos a moze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie pomoze takie zaproszenie ale jesli chcesz to wez,,bo na zaproszenie nie zagladaja teraz

teraz masz to nowe ze bedziesz leciec na chrzest i to jest ten plus ze starasz sie o nowy wyjazd z nowa podroza ze na chrzest....

poczytaj o tym w linku ktory Ci podalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy oni ( konsule) maja wgląd do wczesniejszych odmownych decyzji i tego wniosku ktory u nich zostal??? bo chodzi mi o to czy sie nie przyczepi ze w pierwszym napisalam 3 m-ce a teraz nagle po 2 tygodniach skladam znowu i chce tylko na 3 tygodnie jechac, wtedy sie przyczepi ze za szybko zdanie zmienilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja wglada do tego wiec wpiszesz kiedy bylas ostatnio ...a teraz powiesz ze lecisz na chrzest-ze bedziesz chrzestna oraz ze teraz masz mniej masz czasu i dlatego tez lecisz na tyle czasu a co z tego wyjdzie to sama zobaczysz ..

plus Twoj jest taki ze nie masz zakazu starania sie o wize i ze podane dane sa ok :(

ps masz dobra Kuzynke ze tyle chce Cie trzymac itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...