Skocz do zawartości

Kiedy Znowu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej wyslalam Ci maila na priva :( mam nadzieje ze odebralas:) Nikt mnie nie zapytal dlaczego po 3 tyg sie staram ponownie.. nie wiem czy nie zauwazyli , czy jak? A za pierwszym razem Konsul powiedzial ze Amerykanskie prawo jest surowe heh i dlatego mi nie daja bezsens!!! wscieklam sie strasznie , bo nie wiem co chcial przez to powiedziec?? Pozdrawiam i powodzenia , a jak bedziesz miala jakies pytania to pisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, teraz tez nie pytali czy mam wogole jakies zaproszenie...

ale tak jak powiedziales cos musze zmienic we wniosku zeby osiagnąc cel...

najwiekszym bledem bylo chyba to ze wpisalam 3 m-ce pobytu... ale co zrobic na bledach sie czlowiek uczy ;) chociaz z drugiej strony co on sobie myslal ze zostawie tu dzieci i za 5 lat wroce??? dziwnie podszedl do tego...

To jest tak ze konsul patrzy na Ciebie.

Pomyslal.....i nie dal Ci wizy;/

Moze pomyslal ze nie da Ci tej wizy zebys zostala z dziecmi?

Bo kto deklaruje 3 miesiace skoro moze byc go na to nie stac?

Amerykanie mysla inaczej, nie szablonowo......poprostu inaczej.

Co by nie mialo sie stac Zycze Powodzenia :unsure::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie 2 dni więc sorki za opóznienie w pisaniu, więc tak było że on mnie sam zapytał czy mam dzieci, ja nic sama nie zaczynalam tematu. moze spojrzal na date urodzenia i zapytal o dzieci, bo we wniosku jest tylko pytanie o stan cywilny, a o dzieci nie ma.

oprócz tego zapytał kim jest osoba do której lecę i co robi w stanach, tzn. gdzie pracuje...aha no i jeszcze kto zostanie z moimi dziećmi bo ja rozwódka jestem :) i tyle... potem poklepał chwile w klawiaturę i wywalił tylko: prawo amerykańskie jest bardzo surowe, niestety dziś nie kwalifikuje się Pani do dostania wizy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diii dzieki za odpowiedz

a co do tego ze masz rozwod to moglo zachodzic podejrzenie ze lecisz do kogos z rodziny i tam sobie kogos znajdziesz bo sa takie przypadki(byly-sa i beda),.,,pare procent takich osob tak robi i Oni dobrze o tym wiedza ,.,,jednym sie udaje a drugim juz nie z wiza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...