Skocz do zawartości

Kiedy Znowu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ten temat poczytaj i sama zobacz jak jest...

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=14685&hl=

sa osoby ze ida za 2 tyg i wychodza z wiza a sa tacy ze za 3-5 razem wychodza..

Bo na infolinii tak Ci tez powiedza ale tym im powiedz ze jedziesz na chrzest a to:

Osoba, która otrzymała odmowę wydania wizy może w dowolnym czasie ponowić starania o jej uzyskanie. Zalecamy jednakże, by odłożyć złożenie nowego wniosku do chwili, gdy sytuacja związana z zatrudnieniem, finansami czy statusem rodzinnym ulegnie zmianie. W przeciwnym razie prosimy dokładnie rozważyć decyzję o ponownym ubieganiu się o wizę, gdyż wiąże się to z koniecznością wniesienia bezzwrotnej opłaty wizowej.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/q17_2006.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studenci wcale nie maja tak latwo jak sadzisz ,,,z tym nie ma w 100% pewnosci...

ze nie zostawisz mieszkania-meza-dzieci?zeby to bylo takie prawdziwe to nie bylo by tyle dzieci opuszczonych,,mezow-zon w Polsce ,,a Konsulowie o tym dobrze wiedza jak jest w zyciu ,tak wiec nie pozostaje Ci nic innego jak isc znow po wize i moze rezultat bedzie inny czego Ci zycze

ps raz sie chyba zdarzylo tak ze ktos trafil na tego samego i wtedy ta osoba przeszla do innego

mozesz tez zadac pytanie dlaczego nie dostalas wizy i prosic kogos innego aby Ci to wytlumaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diii, masz silne zwiazki z Polska!

A co do decyzji konsula moge powiedziec ze sie nie zgadzam!

Widzisz...ja poszedlem po wize (Krakow) i udowodnilem mam te niby wiezy z Polska.

Tyle ze ja nie bylem w takiej sytuacji jak Ty. Mialem tylko umowe o prace w reku i dowod rejestracyjny od auta.....tylko tyle.

Napisalem we wniosku ze chce tam byc 2 tygodnie do miesiaca (z moimi finansami nie moglem napisac wiecej). Konsul z usmiechem dal mi wize.

Natepnym razem we wniosku pisz czas pobytu taki, na jaki Cie stac.

To sa moje wnioski wyciagniete od siebie.

Powodzenia Zycze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...