Skocz do zawartości

Slub Biznesowy


milka111

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich Forumowiczow

Chcialam zapytac czy moze ktos zna temat i poda mi kilka wskazowek

nakresle moj problem -przebywalam w stanach 9 lat ( nielegalnie) wrocilam jestem ponad pol roku i niestety nie moge sie odnalezc postanowilam wrocic wiem ze nie jest to łatwe ale mozliwe

bedac w stanach wiem ze wielu znajomych wlasnie tak sie legalizowalo i wiem ze jest to do przejscia prosze o jakies informacje jezeli ktos juz to zrobil w polsce w konsulacie

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylas w Stanach 9 lat nielegalnie i wrocilas to nic nie pomoze, nawet malzonek obywatel

masz zakaz wjazdu na 10 lat i musisz odczekac

(mozna sie starac o waiver od tych 10 lat ale to jest baaardzo trudne i kosztowne i nawet parom ktore maja razem dziecko nie zawsze sie to udaje)

co innego jesli sie jest nielegalnie nadal w USA

wtedy malzenstwo z obywatlem pozwla na zalegalizowanie statusu - ale musi byc z milosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za informacje

mam jescze jedno pytanie na lotnisku nie odebrano mi kartki i94 czy znaczy to ze wg nich jestem jeszcze w usa i moze to pomoze mi wjechac przez kanadę czyli bede nadal w stanach i wtedy pomyslec o slubie -czy prosciej pomysles o waiver z racji tego ze moje dziecko sie urodzilo w stanach jest troche chore bylo leczone i moze na tej podstawie dostane wjazd ponowny

co o tym myslicie

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz ta kartke i uda ci sie wrocic przez zielona to masz szanse sie legalizowac o ile nie wypatrza cie w jakiejs historii lotow, nie wiem czy sprawdzaja

bez tej kartki nic nie zrobisz, nawet jako zona obywatela

jeden plus

z waiverem jest trudno, trzeba miec bardzo dobrego prawnika i bardzo dobre powody, jesli leczenie dziecka bylobymozliwe tylko w USA i mialby was kto utrzymac to moze by przeszlo

obie wersje sa trudne

a pierwsza troche ryzykowna ( i nielegalna)

zgodnie z tym postem, maja dostep do historii lotow:

http://www.usa.info.pl/board/Powrot-Po-Nie...cie-t15065.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego prawie kazdy uwaza ze jak nie ma wiz do Kanady to taka osobe sie wpusci?

a no nie i jesli bedzie jakies ale to 1 samolotem taka osobe sie zawraca ..lub tez prosi sie o wplacenie kaucji a Ona do niskich nie nalezy ,,przepada Ona jesli sie nie wyleci z Kanady na czas

a do tego nalezy miec paszport biometryczny aby wleciec bez wizy

Mozesz sprobowac cos zrobic ze masz dziecko chore ale wtedy gdzie jest Ojciec tego dziecka?czy cos by zrobil w tej sprawie?

jak urzad by sie dowiedzial ze wylecialas z USA,wrocilas przez zielona granice to i dziecko Ci nie pomoze-maz z obywatelstwem abys zostala w USA a moga sie dowiedziec przez loty--przez dobrych znajomych ktorych kazdy ma kolo siebie ,,wiec czy warto zyc w strachu?

a nawet jak nie wyjdzie teraz to kiedys moze wyjsc a jest taka mozliwosc...

slub biznesowy?tzn za kase masz na mysli?

jakby sie dowiedzial urzad ze takie cos zrobilas to masz deportacji nawet jakbys miala ok z pobytem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...