Skocz do zawartości

Życie Na Nielegalu.... Czyli American Dream


jarecki_s

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczynscy nie sa az tacy zli, ale maja jedna podstawowa wade- boja sie wszytskich i wszytskiego, a wszedzie wietrza spisek przeciwko nim. Tusk natomiast popelnia bledy, czasami daje sie podpuscic, ale i tak wiecej dobrego zrobil niz Kaczynscy, ktorzy wszystko odrzucali. Najlepszym dowodem jest miasto Warszawa, za Kaczynskich nic sie nie dzialo, a za Gronkiewicz- Walc cale miasto jest w budowie i robia to jeszcze z glowa.

Ale suma sumarom co to ma wspolnego z zyciem nielegalnych w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wiesz co, widać, ze jesteś po prostu fanatykiem tej parti, Twoje prawo, Twoja wola, wiem, że z fanatykami tej parti nie ma co dyskutować, gdyż nie przyjmują argumentów od innych. Z Twojej wypowiedzi dokładnie widać, że zwolennicy PiS to osoby ciągle szukające afer i przekretów, że to jest dla nich najważniejsze. Ale większość społeczeństwa ma dość szukania już "czarownic" co widać zresztą w sondażach.

zatem potwierdza się jedynie fakt, że owa większość społeczeństwa to skończeni idioci. ja nie wierzę ludzie, że nie widzicie jakie lody sobie tusko kręci. to jest poprostu niewiarygodne! afera na 300 baniek i co? tusk jest ok. naprawde nie wiem czy Polakom rozum odjelo czy sa az tacy slepi. bo tutaj nawet lupy nie potrzeba, zeby zobaczyc jak tusk i spolka kraj rozgrabia (albo raczej co z niego zostalo).

powolujecie sie na jakieś pierodoly ze kaczor powiedzial "wolski". Czy to naprawde jest wyznacznik dobrego polityka? to w takim razie co sadzic o tusku ktory po angielsku wypowiada sie jak 3-klasista i zuje gume na waznych spotkaniach. w takie argumenty ktory polityk jest lepszy to sie dzieci moga bawic. tusk ma w powazaniu polske. sam fakt, ze nasza kochana angela tak go lubi sugeruje tylko jak slaby jest tusk i jak latwo mozna nim manipulowac. unia sobie robi z nim co chce (dlatego sie przychylnie do niego odnosi - latwiej sterowac takim polglupkiem niz kims kto ma wlasne przemyslenia)

nie sądzę, żeby ktoś tu był fanatykiem PISu. ja jestem fanatykiem Polski normalnej. bez ukladow. swoja droga tak sie wszyscy nabijali z kaczora i ukladow i co sie okazalo? uklad mamy i przekret ostry sie szykowal i to nie byle jakie persony braly w nim udzial. heheh sorry ale jak wy tego nie widzicie i uwazacie ze tusk to jest lepsza alternatywa dla polski niz kaczor... po prostu bez komentarza.

PS oczywiscie nawiazuje do afery hazardowej ktora jakos podejrzanie szybko ucichla w mediach.. nie wydaje sie wam to con najwyzej dziwne? 300 baniek i 3 wzmianki w tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to ma wspolnego z zyciem nielegalnych w USA? Jak chcecie o polityce podyskutowac to jest dzial off topic, a tutaj to sie nazywa SPAMowaniem. Im wiecej tu bedzie nie na temat, tym mniej pomocny ten watek bedzie dla ludzi, ktorzy jeszcze mysla o nielegalnym pobycie w USA.

zatem potwierdza się jedynie fakt, że owa większość społeczeństwa to skończeni idioci.

Tu sie zgodze, ludzie jako grupa zawsze byli glupi i latwi w sterowaniu, wiec Ameryki nie odkrylas. Poza tym skad wiadomo, ze PiS i PO nie sa w "koalicji"? Wiem, wiem co za bzdury, kolejna teoria spiskowa, ale jakby nie pomyslec, to dwie partie prawicowe po dwoch koncach barykady i jak jedna sie spoleczenstwu znudzi, to druga ja zastapi i tak w kolko- przynajmniej na razie. Jakby jawnie sie polaczyli to bysmy zapewne mieli rzady SLD teraz, a tak dluzej przy korycie sie utrzymaja i wiecej kasy wyciagna, bo osoby takie jak Tusk czy Kaczynscy to wkoncy tylko ich slogany reklamowe, a za nimi stoja setki urzednikow koszacych kase.

Idac za ciosem to kazdego glosujacego powinno sie nazwac idiota, bo wkoncu nie glosuje na kandydata tylko na liste wyborcza, a tutaj kolejnosc ustala juz partia, a wiec kumple. Dalsza dyskusje proponowalbym przeniesc na off topic i tutaj tylko podeslac ewentualnie link do watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W żadnym wypadku ani PiS, ani PO nie mogą być uznane za partie prawicowe. PiS to narodowi socjaliści - czyli lewica - a PO to partia centrowa. Gdyby w Polsce partia prawicowa doszła do władzy (a tak się jeszcze nie zdarzyło), prawie natychmiast zmniejszyłaby podatki z obecnych 70-80% do maksymalnie kilkunastu, i to najprawdopodobniej w formie jednego podatku ryczałtowego, jednocześnie usuwając wszystkie prawa i instrumenty mające na celu chronienie ludzi przed nimi samymi. Jedyne partie prawicowe w Polsce to UPR, WiP i teoretycznie LPR (klasyczna endecja jest za wolnym rynkiem, a im zdarzyły się np. becikowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzicie jakie lody sobie tusko kręci

Nie "Tusko" nie kręci żadnych lodów, to tylko Kaczka na każdego szuka haka, zakłada ludziom teczki jak SB za komuny (o czym ostatnio poinformował dawny współkoalicjant z LPR - Roman Giertych) etc. Pokaż mi dowody na jakąkolwiek aferę, a nie hasła typu "300 milionów" z TVP kontrolowanej przez zarząd mianowany za czasów rządu PiS.

Co do afery hazardowej to już raczej PiS jest tutaj podejrzany i niejaki "Edgar Gosiewski" który za czasów rządu PiSu mówił ekspertom i próbującym doradzać pracownikom totalizatora żeby się do nowelizacji ustawy hazardowej nie wtrącali: http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/inde...ra_Gosiewskiego

Co do "czepiania" się o "wolski" etc. to raczej nic więcej o kaczyńskich nie można napisać - oni nic, absolutnie nic podczas swoich rządów nie stworzyli, to są mistrzowie niszczenia a nie tworzenia, oni potrafią tylko atakować i żyją w całkowitym oderwaniu od realiów współczesnego świata. Kaczka jeszcze do nie dawna (a może nadal) nawet nie miała konta w banku (lol) a internet to była dla nich czarna magia. Z taki zacofanymi jełopami chcesz budować przyszłość Polski ? Śmiech.

Po za tym przepraszam za offtop, to był ostatni mój wpis na ten temat w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic auto i dostac pozyczke na siebie na samochod

mozna je rowniez zarejestrowac nie posiadajac amerylanskiego prawa jazdy

Jeśli naprawdę można to wytłumaczcie mi jak?? Bo pod koniec mojego pobytu w USA chciałbym kupić samochód, który wziąłbym do Polski, a żeby sie kwalifikował jako mienie przesiedleńcze musi byc przecież moją własnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę można to wytłumaczcie mi jak?? Bo pod koniec mojego pobytu w USA chciałbym kupić samochód, który wziąłbym do Polski, a żeby sie kwalifikował jako mienie przesiedleńcze musi byc przecież moją własnością

Pamiętaj też, że aby samochód zakwalifikowac do mienia przesiedleńczego musisz udowodnić, że mieszkałeś w stanach ponad 12 miesięcy, a samochód był Twoją właśnością co najmniej 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, że aby samochód zakwalifikowac do mienia przesiedleńczego musisz udowodnić, że mieszkałeś w stanach ponad 12 miesięcy, a samochód był Twoją właśnością co najmniej 6 miesięcy

Jeżeli bede wstanie wziąć auto na siebie to moge je nawet te 6 miesiecy w garażu przetrzymać, a z pobytem powyżej 12 miesiecy tez niema problemu i moge go udowodnic chocby rachunkami. Tylko właśnie w jaki sposób zostać właścicielem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli naprawdę można to wytłumaczcie mi jak?? Bo pod koniec mojego pobytu w USA chciałbym kupić samochód, który wziąłbym do Polski, a żeby sie kwalifikował jako mienie przesiedleńcze musi byc przecież moją własnością

Ja wróciłem pod koniec 2008r byłem nielegalnie samochód kupiłem w NJ nowy od dilera za gotówkę zarejestrowałem w Pensylvani na prawojazdy międzynarodowe po roku przywiozłem do Polski pokazując ubezpieczenia, różne rachunki za ostatni rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do życia na nielegalu.

Nie wiem ilu tu obecnych to legalni a ilu nie ja byłem nielegalnie 7lat mam wielu znajomych legalnych i nielegalnych zauważyłem że najbardziej na życie tam nażekali ci legalni którzy mają łatwiej i w wielu przypadkach widziałem jak marnują ten legalny pobyt, nie wykorzystując nawet w małym ułamku możliwości jakie mają. Nie chciałbym powiedziec że tak jest w każdym przypadku bo napewno nie ale ja to akurat zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...