Skocz do zawartości

Interview W Srode !


Agnieszka333

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez nie mialam prawnika, wypelnialam wszystko sama, z DUZA pomoca tego forum. Kolezanka 2 lata temu przez to przechodzila i jej prawnik wypelnial wszystkie papiery wiec jak mialam watpliwosci co jak wypelnic to mi tez pomogla. co prawda ona miala inna sytuacje niz ja przed slubem, wiec niektore odpowiedzi sie roznily, ale wtedy duzo doczytalam na tym forum i udalo sie bez zadnego RFE.

Jesli chodzi o tlumacza to jedyne co wiem, to ze maz nie moze byc Twoim tlumaczem jesli czegos nie bedziesz rozumiec. Wydaje mi sie ze mozesz wziac kogos kto mowi bez problemu po polsku i po angielsku. Nie sadze ze sa jakies konkretne wymagania co do osoby, tak ze jesli masz kolezanke ktora moglaby z Toba pojsc to chyba jest to w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziekuje ci bardzo za informacje , w kazdym razie innego wyjscia nie mam , jak tylko to zeby kolezanka poszla z nami , a jesli nie bedzie mogla wejsc to chyba wowoczas urzad znajdzie jakies rozwiazanie .Przeciez na takie rozmowy przychodza ludzie z roznych krajow, no ale nie zmienia to ze szczerze mowiac mam nerwy ale musze to przrejsc niestety , malzenstwo moje jest jak najbardziej prawdziwe. Rowniez korzystalam z tego forum zeby wypelnic dokumenty , jestem bardzo wdzieczna za to forum i dziekuje wszystkim ktorzy podzielili sie swoimi wiadomosciami.Z cala pewnoscia jak wroce z rozmowy , jesli cos wogole zapamietam co sie dzialo obok mnie to napisze czego sie spodziewac w tutejszym USCIS. Dziekuje jeszcze raz Agnieszko serdwcznie pozrdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz juz spotkalam sie z krytycznymi uwagami z twojej strony na temat pytan i odpowiedzi , chyba kazdy ma prawo miec obawy i oczekiwac pomocy chyba po to jest to forum prawda? Ty natomiast zawsze krytykujesz ludzi i podajesz swoje "zlote mysli" nieraz nie sa to mile slowa ci ktorzy pytaja nie sa idiotami tylko nie wiedza czegos , natomiast ty chyba nie masz monopolu na wiedze. Przepraszam jesli cie urazilam tymi slowami ale umiem rowniez czytac zapewniam cie i czytam dosyc duzo na tym forum twoje posty rowniez. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ci bardzo , pozatym dostalam juz odpowiedz dzieki ze to forum jest , ze moze byc osoba trzecia tlumaczem , dziekuje w tym miejscu Agnieszce. Pozatym zgadzam sie z toba sly6 ile ludzi tyle przypadkow ale z kazdego cos mozna sie nauczyc . dziekuje za wszystko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Anabel ,jestem w takiej sytuacji jak ty czyli czekam na interview , z tego co czytalam co Agnieszka333 wziela na ta rozmowe to oryginaly tego co kopiowala , ja rowniez mam cala dokumentacje jakby podwojnie czyli to co wysylalam do USCIS to bylo tez dla mnie , moim skromnym zdaniem jesli wezmie sie wiecej nic sie nie stanie , nikomu to nie zaszkodzi . Zatem biore to co wysylalam , oryginaly , to co dostalam dotychczas z USCIS , wspolne oplaty itp. Jak bedzie to sie okaze mam na 8 am wiec nie wiem czy to dobrze czy zle , jak urzednik nie mial kawy dopitej to i humor moze nie dopisac no wszystko przedemna , po powrocie podziele sie jak poszlo. Jeszcze 25 dni . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zaproszeniu jest napisane zeby przyniesc formularze ale - unless already submitted, to znaczy ze raczej nie ma po co drukowac ich ponownie, ale tez jest akapit :all documentation estabilishing your eligibility for Laweful Permanent Resident status...co to za dokumenty,nie mam pojecia zwlaszcza, ze w kolejnych akapitach wyszczegolnione jest co nalezy przyniesc.maslo maslane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy, zobaczymy ! W/g Agnieszki333 to maja cala dokumentacje wiec po co drukowac to kolejny raz, a zeby kopie byly wiarygodne musza byc oryginaly wiec to napweno trzeba zabrac moga chciec to zobaczyc a moze nie , tego w zaszadzie nik na 100% nie zapewni. Ile ludzi tyle przypadkow i kazdy moze byc inny. Ja tez mam metlik w glowie ale niech sie dzieje co chce co ma byc to bedzie , zatem czekam na ten dzien i wtedy sie okaze jak bylo. Ktorego dnia w marcu masz interview? Ja mam 24 marca. Powodzenia ci zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...