Skocz do zawartości

Czyszcza Urzad Imigracyjny


karina

Rekomendowane odpowiedzi

Walka trwa...

Adwokaci ciotki Obamy maja 30dni aby umotywowac argumenty dotyczace sprawy a sedzia wyda decyzje; nie pozniej niz 25 maja kiedy to ma odbyc sie kolejna rozprawa chyba, ze sedzie podejmie decyzje przed ta data...

Judge delays ruling on Obama's aunt's asylum request

prosze o posta w sprawie Ciotki jak sie ta sprawa skonczyla

jak wiadomo prawo w USA jest na tzw precedensach i ciekawy jak bedzie dalej z innymi sprawami

Ja bym na precedensie sie tu nie wzorowal gdyz nie kazdy jest rodzina Prezydenta Stanow Zjednoczonych i jesli zapadnie decyzja pozytywna to jestem pewien, ze argumentacja bedzie dotyczyla w czesci np. jej bezpieczenstwa jako rodziny prezydenta...

A co do innej sprawy to jesli ktos bedzie w podobnej sytuacji - krewny Prezydenta to napewno moze mu to byc pomocne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na dodatek ma przeciez nieuleczalna chorobe.

Jakze mozna taka osobe wyrzucic do Kenii!?

Podatnik amerykanski utrzyma ja

a dlaczego nie, robil to do tel pory to bedzie robil dalej

http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/...ow-America.html

masz racje gal - serca nie miec i kobiete wyslac do kraju skad przyjechala... tym bardziej, ze przez powiazania z Obama jej bezpieczenstwo bedzie zagrozone (nowy argument jej adwokatki). No i jak jej sie stan pogorszyl - w ciagu roku z zywotnej kobiety w osobe na wozku... Pomijam fakt, ze ktos nie jest prawnie admissible jesli bedzie stanowil obciazenie dla podatnikow, no ale tutaj w takiej sytuacji to obciazenie podatnika jest wrecz plusem... Kowalskiego juz by dawno nie bylo w USA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...