Skocz do zawartości

Cofnięcie Na Granicy Usa


Wercia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bilety w 1 strone sa dostepne, choc czesto cena jest bliska tym w obie strony. Aby poslugiwac sie biletem w jedna strone musisz miec do tego powod, albo jestes rezydentem, albo obywatelem, albo inna osoba mogaca w USA spokojnie pozostac i nie obawiac sie zawrocenia na lotnisku. Bodajze przepisy mowia, ze linie lotnicze zabierajac osoba z biletem w jedna strone, w przypadku odmowy wpuszczenia na terytorium USA musza takiego pasazera zabrac spowrotem, ale wtedy na wlasny koszt, stad tez prawdopodobnie podziekowali by ci jeszcze w Polsce, czy tez Europie.

Ja mimo, ze lecialem na wizie narzeczenskiej zakupilem bilet w obie strony, bo wolalem byc pewnym, niz pozniej pluc sobie w brode, bo zawsze moze sie zdarzyc, czy to zlosliwa obsluga na lotnisku, czy tez niedoinformowana i moga pojawic sie jakies niechciane problemy. Wiza K1 nie jest wiza imigracyjna, wiec wolalem nie ryzykowac, bo mozna ja roznie zinterpretowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze wszystko bedzie ok, bo jednak masz powod dla ktorego masz bilet w jedna strone, a tez mozna znalezc informacje, ze studenci jadacy na work and travel maja bilety tylko w jedna strone i leca bez problemow. Nie ma sie czym denerwowac, ja poprostu lubie byc zawsze zabezpieczonym :) Na wszelki wypadek badz na lotnisku odrobine wczesniej, gdyby odprawial cie jakis nowicjusz i mial jakies zastrzezenia co do biletu i wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...