Skocz do zawartości

Cofnięcie Na Granicy Usa


Wercia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

ja mam pytanie do tego wątku. Mianowicie chcę lecieć do USA 07.04.2010 i tam być niecały miesiąc z narzeczoną by później lecieć do Australii do szkoły, która rozpoczyna mi się 03.05.2010. Sprawdzałem bilety i lot w jedną stronę w Swiss air kosztuje 2300 a w dwie 2950. Nie mam zamiaru wyrzucać 650 zl po to tylko żeby mieć pewność że na granicy USA mnie nie cofną. Jakieś rady?

Wiza do USA to wiza turystyczna a wiza do Australii studencka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba będę musiał kupić bilet w Polsce z USA do Australii. Linie air New Zealand są najtańsze ciekawe czy da się to zrobić przez neta?

A jeszcze jedno jak kupie bilet przez neta do Australii to skąd urzędnik na lotnisku w stanach będzie wiedział ze takowy posiadam skoro przy takim zakupie dostaje sie mailem tylko kod rezerwacji? A tak w ogóle to uważam że to jest chore że trzeba wykupywać w dwie strony żeby cie nie cofnęli. Jak ktoś będzie chciał jechać tam do pracy to kupi sobie taki bilet w dwie strony straci 650zl a i tak będzie pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...