Skocz do zawartości

Cofnięcie Na Granicy Usa


Wercia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Co w przypadku, gdy zmiana rezerwacji jest nie możliwa lub nie mam pieniędzy na bilet. Dlaczego jeśli Amerykanie cofają mnie zagranicy to ja mam płacić z własnej kieszeni za ich decyzje. Zamykają mnie do więzienia?

Nie masz pieniedzy na bilet? To za co miales zamiar zyc podczas pobytu w Stanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja odpowiem..

greczynka wiele osob lata majac k-1 i ma bilet w 1 strone wiec jest takie cos mozliwe...spytaj sie linii lotniczej o dodatkowy bagaz czy Ciebie dotyczy

nasbach jak narazie nie znam -nie czytalem o takim przypadku aby ktos kto ma bilet w 2 strony nie byl wpuszczony do samolotu po zawroceniu z granicy bo takie cos zalatwia juz urzad abys mial mozliwosc powrotu chyba ze masz bilet w 1 strone to juz jest problem linii lotniczej jak Cie potem scignac i dlatego tez nie warto kupowac biletu w 1 strone kiedy sie leci turystycznie

jedynie problem moze byc z miejscami na taki powrot...jak bys nie wrocil samolotem ktorym przyleciales to czekasz na lotnisku na nastepny lub tez jestes odstawiany do wiezienia.

tak wiec jak masz bilet z tzw restrykcjami to polecisz na tym bilecie,,chyba ze potem linia lotnicza cos bedzie chciala abys doplacil ale nie calosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...