Skocz do zawartości

Slub Z Amerykanka, Ale W Polsce !? Pomocy


lisokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie klamac nie mozna bylo nigdy. Amerykanie zawsze byli uczuleni na klamstwa. Do dzis w wielu miejscach ufaja ludziom i wierza

ale poniewaz reszta swiata zaczela bardzo naduzywac klamstwa w dazeniu do osiagniecia celu (i nie tylko) Amerykanie zaczeli wprowadzac przepis za przepisem, ktore to wpedzaja klamcow we wlasne sidla.

...a reszta ludzi narzeka, ze tak sie przepisy zaostrzyly, ze wszystko sprawdzaja itd.

Ludzie sami do tego doprowadzili co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nadal czekasz 10 lat chyba ze dostaniesz waiver

szkoda ze tego nie zrobiles w USA przed wyjazdem tzn legalizacja pobytu i otrzymanie GC wtedy bys bez problemu wrocil a tak

wiem ze czasami zycie cos innego daje Nam ale takie sa przepisy

a do tego znam wiele osob ze leja na pewne sprawy i robia swoje i nie jada szybko i zaraz do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie osoby ze na takie cos nie wracaja a Ty dokonales moze i dobrego wyboru ale za to masz zamknieta droge do USA

co nie oznacza ze masz na zawsze zamknieta droga ,pamietaj o tym...bo czyms nie rozwaznym mozesz sobie tak zrobic

wpisz w szukaj waiver i sam zobaczysz co to jest i jak kto mozna zalatwiac

zycze Twojej mamie zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musisz zobaczyc czy Cie wpuszcza do Kanady

zreszta jak tak bardzo Ci zalezy, to mozesz sprobowac pojsc na zywiol i isc po wize i jakims cudem udawac, ze byles w Polsce ostatnie kilka lat,

moze akurat bedziesz tym szczesliwym, ktory wize dostanie i byc moze nie dopatrza sie na lotnisku daty Twojego wylotu - pomimo tego, ze ten scenariusz jest malo prawdopodobny, jednak jak patrze na doswiadczenia znajomych zupelnie mozliwy - niestety nie ma zlotego srodka, jak ktos decyduje sie kombinowac to musi liczyc sie z tym, ze znacznie pogorszy swoja sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet gdyby jakims fartem mi dali vise tutaj w polsce, to na lotnisku w new york wezma moje odciski i napewno mnie nie wposzcza.....bo 6 lat temu wzieli moje odciski i zdjecie....

wiec pewnie visa dostana w polsce nie jest wazna jesli oni maja moje informacje w new york....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maja Twoje odciski palcow to mozesz wizy w Polsce nie otrzymac

a z tymi kolegami niby tez bym uwazal mowiac bo mozna sobie zamknac droge do USA na stale..

o tym dokladnie pisze tutaj:

Przypominamy o konieczności udzielania zgodnych z prawdą odpowiedzi na pytania konsula dotyczące poprzednich pobytów w USA. Nieotrzymanie wizy jest mniej dotkliwe niż zatrzymanie lub aresztowanie i zawrócenie do Polski przez amerykańskich urzędników imigracyjnych po długim i kosztownym locie.

Zatajenie przed konsulem lub urzędnikiem imigracyjnym informacji o poprzednim przedłużonym pobycie uważane jest za świadome wprowadzenie w błąd i prowadzi do dożywotniej odmowy wydania wizy (dotyczy to również wiz imigracyjnych).

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

a w USA mozna nie dostac GC lub tez miec odebrana GC wiec wybor nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...