Skocz do zawartości

Odmowa Wizy Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

urzednik daje tylko kartke z zakreslonym paragrafem na podstawie, ktorego odmowiono wizy, w 99% przypadkow jest to ten sam paragraf, ktory mowi o tym, ze nie przekonalo sie konsula o celach nieimmigracyjnych wyjazdu do USA

wydaje mi sie, ze gdzies na forum, ktos umiescil link do tej kartki - kartka raczej sie nie zmienila od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam, mam takie pytanko..rok temu na wakacjach poszlam po wize turystyczna nie swiadoma tego za jako ze jestem absolawentem liceum i to sa wakacje..wszystko bylo dobrze do momentu w ktorym Pan spytal mnie o rodzine a ja tam mialam mame a ojciec nie wiem gdzie teraz jest i dostalam odmowe ze wzgledu na brak wiezi z polska ..spytalam tego pana czy mam szanse ja jeszcze dostav to on powiedzial ze jak bede studentka moge sprobowac albo jak mama wroci..czyli kiedy moja sytuacja sie zmieni..i w tym roku sie zmienila, jestem studentka na systemie dziennym. wiec chyba kwalfikuje sie, czy dobrze bedzie jesli pojade tam teraz po nowym roku w czasie ferii zimowych? zawsze chcialam w tym okresie, czy lepiej poczekac na lato?prosze o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz isc teraz i w wakacje ale zalezy jaki ma status Twoja mama i tutaj moze byc pewien problem.jak jest nielegalnie to nie masz za latwo i prosto z wiza ale nie masz tak ze zadnej wizy nie otrzymasz.

ps kolejnym razem prosze przeczytaj to co napisalas nim wyslesz taki post ..za duzo jest do poprawiania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobrze, przepraszam. no tak, a jeśli chodzi o czas to kiedy najlepiej jest iść w mojej sytuacji jeśli jestem studentką? czy teraz po Nowym Roku mam szanse dostać wizę? bo bardzo chcialalbym zobaczyć New York, tą wielką choinkę- tym bardziej że studiuje filologię angielską. więc kiedy byłoby najlepiej bo jest taki czas..a nie chce dostać odmowy bo potem musze czekać rok aż..

bo mi chodzi o turystyczną własnie wize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego, czy gorszego czasu... Idź i staraj się o wizę po prostu.

Nie odpowiedziałaś, na jakim statusie jest tam mama. Jeśli wyjechała turystycznie i zapomniała wrócić (bez urazy, ale wielu naszych rodaków nadal tak robi), to możesz mieć problem. Ale nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie,nic takiego nie mialo miejsca..ale czy w styczniu to dobry czas, zaraz po Nowym Roku.bo slyszalam ze czas wybrany tez jest ważny bo trzeba byc wiarygodnym a w mojej sytuacji co konsul bedzie brac pod uwage skoro jestem studentka i to filologii angielskiej..

i czy to prawda ze po odmowie trzeba czekac az rok czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...