Skocz do zawartości

Telefon Komórkowy


hansbach

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się w lipcu do USA, będę podróżował po kilkunastu stanach - nie jestem zainteresowany stałymi opłatami tylko kartą z możliwością doładowania.

T-mobile lub AT&T będzie dobrym rozwiązaniem? Mam swój telefon bez simlocka, który obsługuje częstotliwości 1900 - czy w tym wypadku lepiej kupić po prostu starter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki :)

obie mozliwosci sa ok,

biorac pod uwage, ze zamierszasz duzo podrozowac, przy wyborze sieci komorkowej upewnij sie, ze nie jest to siec jak np. MetroPCS, Cricket, Boost, itp. bo czesto maja one zasieg tylko lokalny, dziwnie dzialajacy roaming i long distance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to ja się podepnę pod temat :)

Ja chciałabym się dowiedzieć jaką sieć najlepiej wybrać, żeby najbardziej się opłacało dzwonienie i smsowanie (dość sporo zapewne) do PL. Głównie po to miałabym tam tel.

Nie wiem jak jest z tym w Stanach, ale moja siostra jak była w Holandii to doładowywała kartę i wysyłała smsy do PL za 1 centa. Nie wiem czy to dlatego, że UE czy może również w USA można znaleźć taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 6021 i z tego co mi wiadomo działa na GSM 900/1800/1900. Ale myślałam nad takim rozwiązaniem, że ludzi z PL wysyłaliby do mnie sms na PL, a ja bym odp z tamtego nr. Tak jak to było z moją siostrą i wszyscy wychodziliśmy na tym dobrze bo nikt nie przepłacał.

Czy takie coś byłoby dobrym rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysl a teraz zapytaj sie operatora czy jak bedziesz w USA to czy odbierane sms-y beda Cie kosztowac ?a ile taka osobe beda kosztowac

to tak jak ktos ma duzooo minut darmowych lub tez ma darmowy 1 numer i leci do USA i nie moze z tego korzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...