Skocz do zawartości

Telefon Komórkowy


hansbach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

rubia a jakie masz telefony/.wpisz sobie Ich nazwy w google i sama zobaczysz na jakich czestotliwosciach pracuja .

Nastepna sprawa to wiesz chyba ze jest cos takiego jak roaming a wtedy stawki zaleza od operatora,spytaj sie w biurze obslugi klienta lub tez zadzwon tam,mozesz tez o tym poczytac na stronach danego operatora

Nie prubuj dzwonic z karty swojej plus jak bedziesz miec ta karte kupiona w USA za 5 dol bo zaplacisz duzoo za takie cos\

lepiej jak skorzystasz z budki-telefonu stacjonarnego lub tez bedziesz miec numer z USA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem juz w USA. Musialam wybrac jakiegos operatora tutejszego bo oczywiscie nie mialam zasiegu z Orange. Wybralam T-Mobile bo taki mi wyskoczyl. I mam taki problem. Moge odbierac rozmowy, wykonywac rozmowy, moge odbierac smsy, ale nie moge ich wysylac. Czy ktos sie orientuje co jest tego powodem? I jak temu zaradzic? (procz kupowania innego tel z amer numerem - to za jakis czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, na razie i tak nic nie moge zrobic bo tel mi padl. Problem w tym, ze nie ma go jak naladowac. Kupilismu ty przejsciowke do gniazdka, ale to nic nie daje. Tel sie nie laduje bo za niskie napiecie. Czy wiecie jak z tym sobie poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam ten sam problem. Ktos mi podpowiedzial, zeby kupic amerykanska ladowarke, bo przejsciowka nie zawsze spelnia swoja role. Zakupilam wiec i okazalo sie, ze sa to pieniadze wywalone w bloto, bo telefon nie chcial sie ani ladowac ani wlaczyc. Po powrocie do Polski problemy minely. Jesli posiadasz taki sam 'patriotyczny telefon' jak ja, ktory odmawia dzialania poza ojczyzna, pozostaje Ci tylko przerzucenie sie na amerykanska siec komorkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istenieje mozliwosc wsadzenia PL karty do amer tel? Tzn tak, zeby dzialala bo mozliwosc samego wsadzenia jest :) Czy wszystkie tu tel maja simlock? Bo zalezy mi na tym, zeby odbierac smsy z PL ktore sa wysylane na moja karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...