Skocz do zawartości

Telefon Komórkowy


hansbach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja ostatnio jestem zadowolony z T-Mobile, plan EvenMorePlus 500 - glowne zalety to 1) nieograniczony Internet (czyli na mojej n900, nieograniczone wszystko), poza tym za duzo nawet (jak na mnie) czasu na gadania i SMSow i 2) brak kontraktu - czyli jak wyjezdzam z USA, to plan jest zamrozony i nic nie place... Cena tego to 60$/miesiac.

Oczywiscie to jest "opcja z gornej półki"; przez lata zanim kupiłem smartphona leciałem na pay-as-you-go w Virginie za jakies -naście dolarów miesięcznie (z tego telefonu korzystałem RZADKO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz w USA. Musialam wybrac jakiegos operatora tutejszego bo oczywiscie nie mialam zasiegu z Orange. Wybralam T-Mobile bo taki mi wyskoczyl. I mam taki problem. Moge odbierac rozmowy, wykonywac rozmowy, moge odbierac smsy, ale nie moge ich wysylac. Czy ktos sie orientuje co jest tego powodem? I jak temu zaradzic? (procz kupowania innego tel z amer numerem - to za jakis czas).

Od T-Mobile Forums:

If you update your My-T-mobile account profile to show your phone as a smart phone, it will disable your ability to send text messages. Since T-mobile doesn't have smart phones on their pay-as-you-go plans, it thinks that you need a text messaging plan, which of course you don't. Just any pick a simple (non-smart) phone to use on your profile, reboot your Samsung, and texting will be back.

Zaloguj sie na lini i wybierz zwykly telephon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 6021 i z tego co mi wiadomo działa na GSM 900/1800/1900. Ale myślałam nad takim rozwiązaniem, że ludzi z PL wysyłaliby do mnie sms na PL, a ja bym odp z tamtego nr. Tak jak to było z moją siostrą i wszyscy wychodziliśmy na tym dobrze bo nikt nie przepłacał.

Czy takie coś byłoby dobrym rozwiązaniem?

Ten telephon ma wtyk na 110-230. Powinas tylko wtyk zmeinic na Amerykanski. (2.50 w Radio Shack) Pewna ze ci bateria nie siadla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od T-Mobile Forums:

If you update your My-T-mobile account profile to show your phone as a smart phone, it will disable your ability to send text messages. Since T-mobile doesn't have smart phones on their pay-as-you-go plans, it thinks that you need a text messaging plan, which of course you don't. Just any pick a simple (non-smart) phone to use on your profile, reboot your Samsung, and texting will be back.

Zaloguj sie na lini i wybierz zwykly telephon.

Tak, moge sie zalogowac tylko z numerem amerykanskim. A problem w tym, ze to z polskim numerem mam ten problem. Probowalam juz roznych kombinacji przed numerem: 011, 48, 01148, +48. Nic nie dalo rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...