Skocz do zawartości

Podejrzewam Oszustwo. Co Robić W Takiej Sytuacji.


max99

Rekomendowane odpowiedzi

KARINKO

POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY.PROWADZENIE DALSZEJ SPRAWY TAJ JAK ZESMY SIE UMAWIALI ZA INTERVIEW , I DODAKOWO ZA PROWADZENIE DALSZEJ MOJEJ SPRAWY NA DRUGI DZIEN JEDNAK ZREZYGNOWALAM Z JEGO DALSZEJ REPREZENTACJI I NAPISALAM LIST O ZWROCENIE ZA NADPLACONYCH PIENIAZKOW W TERMINIE W KTORYM PODALAM A ZE TERMIN MINAL I NIE MIALAM NIC OD NIEGO WIEDZ NAGRALAM MU SIE NA TASMIE ZE JESLI NIE ZWROCI MI PIENIAZKOW TO PODAM GO DO RADY ADWOKACKIEJ .ZADZWONIL ZARAZ NA DRUGI DZIEN I ZACZAL MI GROZIC I OBRAZAC I DODAL ZE JA LISTOW NIE ODBIERAM TYMCZASEM TEGO SAMEGO DNIA LISTONOSZ PRZYNIOSL OD NIEGO LIST ALE WROCIL MI TYLKO POLOWE BO POLICZYL SOBIE GODZINY DOJAZDU TAM I Z POWROTEM. CO MAM ROBIC.PROSZE DORADZ.

adwokat ma obowiazek powiedziec Ci jaka bedzie cena calej sprawy - jesli rezygnujesz z jego uslug to adwokat ma prawo policzyc sobie koszty dodatkowe. Czyli np. jesli powiem Ci, ze bede Cie reprezentowala za $5,000 i juz cos zrobilam w Twojej sprawie a Ty sie wycofujesz, to ja mam prawo - nawet gdybys mi grozia - zeby od kwoty, ktora mi zaplacilas, odjac sobie moje koszty - czy beda to dojazdy, czy oplaty za wypelnienie dokumentow czy telefony czy oplaty pocztowe czy cos innego - ja mam takie prawo. I Tobie odsylam reszte pieniedzy. Jesli umawiam sie na tzw. flat fee tzn. ze masz wszelkie (prawie wszelkie) moje uslugi wliczone i automatycznie bedzie Cie to kosztowalo duzo mniej niz gdybys mi placila za kazda rzecz osobno, ale jesli ze mnie rezygnujesz to ja licze Ci osobno za kazdy krok jaki zrobilam w Twojej sprawie. I tak zachowal sie Twoj adwokat - policzyl Cie ze kazdy krok osobno i reszte pieniedzy Ci zwrocil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
SKONTAKTUJ SIE ZE MNA PRZEZ PRIV TO CI POWIEM DOKLADNIE GDZIE POWINIENES POJSC I CO MASZ ZROBIC. NIE ROB NIC ZANIM SIE ZE MNA NIE SKONTAKTUJESZ. CHWALA CI, ZE CHCESZ COS ZROBIC... MALO TAKICH LUDZI JAK TY.

od dawna sledze ten post i bardzo sobie cenie rady dawane przez Pania Karine. Jestem niestety jedna z ofiar wapomnianych tu oszustow. Szukam osob tak samo poszkodowanych jak ja.

Wiem ze grupa mozemy zdzialac wiecej .Bardzo prosze o udzielenie blizszych informacji gdzie mozemy sie udac z tym problemem. Chodzi tu o Janaszkowe sponsorowanie przez prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...