Skocz do zawartości

Dziwne? Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez dostalam taka wiadomosc online 19 lutego ale na szczescie 1 marca zielona karta przyszla poczta. Bez interview a petycje I-140 i I-485 mialam zlozona 24 12 2009. W dwa miesiace rozpatrzyli mi sprawe bylam bardzo zaskoczona ze tak szybko wszystko poszlo. Zycze wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-485 jesli jest skladana na podstawie I-140 ( w 2 kategorii sponsorowania pracowniczego) jest rozpatrywana w ciagu okolo 30-60 dni, w 99% bez interview. Takie sa przywileje 2 kategorii :blink: Mialam ostatnio dziewczyne, ktorej dokumenty wplynely w 2 tygodniu stycznia a green card dostala zaraz po Walentynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co ja mam z tym USCIS. Na samym poczatku pomieszali moj adres i musialam do nich wydzwaniac, pozniej stwierdzili, ze wysla mi zaproszenie na odciski faksem, poniewaz poczta nie ma czasu aby doszlo na czas i mam zadzwonic ponownie i podac i numer faxu, po ponownym telefonie jakis dziwny pan poimformowal mnie, ze nie jest mozliwe z ich strony faksowanie niczego ( prawie mnie szlak trafil), postanowilam zadzwonic ponownie i przekierowali mnie do pana numer 3 i ten mnie poinfrmowal ze mam zadzwonic po 5 pm i wtedy zostane auomatycznie polczona z siedziba w kalifornii a oni moga faksowac pewne dokumnty, a siedziba w NY nie ma na to pozwolenia. No wiec po rozmowie z panem nr 4 z kaliforni dzien przed odciskami przefaksowali mi w koncu wszytko. No i myslalam, ze koniec moich dziwnych przygod z USCIS, poniewaz moja aplikacja o pozwolenia na prace zostala zatwierdzona, zaproszenie na interview przyszlo na poczatek kwietnia. No i dzis sprawdzam poczte i pokazuje sie znowu zaproszenie na odciski wyznaczone na koniec marca. ???? No wiec dzwonie znow do USCIS no i nie wiedza skad sie to wzielo i prosza mnie abym zadzwonila jutro wczesniej to mnie polacza z higher level customer service i oni beda miec wglad do szystkiego co do mnie zostalo wyslane. Ja to z tymi papierami mam. No zobaczymy co mi powiedza jutro. Nie spotkalam sie z nikim kto by mial 2 razy odciski palcow, no ale zawsze moge byc pierwsza. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec, juz jestem po kolejnym telefonie do USCIS i rozmawialam z milym panem, ktory zrobil szybki wglad do mojej sprawy i stwierdzil, ze moje odciski sa ok, nie ma zadnej informacji pod nimi i jest przekonany, ze jest to pomylka, wynikajaca z tego ze wczesniej pomieszali moj adres korespondencyjny i w momencie go naprawienia prawdopdobnie zostla przeslana infomacja o ponownym wyslaniu dokumentowi i jakims cudem dostalam podwojnie zawiadominie i odciskach palcow. Polecil zrobic kopie potwierdzenia odbyca odciskow i wyslac do miejsca gdzie te odciski robia i powinno byc ok. Cale szczescie, bo ja mam 3 h jazdy w jedna strone aby zrobic te odciski, gdyby to bylo tuz za rogiem to bym sie pojawila ponownie aby sprawe wyjasnic ale 3 h to troche jazdy. 6 h w samochodzie non stop, az tak bardzo jedzic nie lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelasia, pociesze Cie, ze jestes w lepszej sytuacji niz ja.

My mielismy miec interview w miniony poniedzialek, ale okazalo sie, ze pod jednym numerem maja dwie osoby, mnie i inna kobiete urodzona w 1935 roku :/ I teraz moja sprawa sie przeciagnie bo musza rozdzielic wszystkie dokumenty :/ Masakra!!! A ja juz myslalam, ze wszystko bedzie za mna, a tu taka niespodzianka :)

No nic, zostaje mi tylko czekac i dalej stresowac :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze Colorado niezle miesza. Dzieki za pocieszenie, ale nie mow hop zanim nie skoczysz, ja mam interview za troszke ponad 2 tygodnie i znajac moje szczescie do tego czasu cos jeszcze moze wyskoczyc :)

twe_ety mam nadzieje ze poukladaja sobie wszystko z twoimi papierami, numerami i wszystko dobrze, szybko sie skonczy. W koncu nie twoja wina, ze balagan maja. Trzymam kciuki za Ciebie! Moze nawet spotkamy sie w ten sam dzien na interview, kto wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pelasia :)

Ja tez trzymam kciuki za Ciebie! Miejmy nadzieje, ze juz wiecej nic zlego sie nie wydarzy i wszystko pojdzie gladko.

Powodzenia na Interview i kto wie, jak sie pospiesza, to moze faktycznie sie tam spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei wczoraj się pokazało że moje I-131 zostało zaakceptowane, a dzisiaj że moja employment authorization card została zamówiona do produkcji. Póki co odnosnie GC albo interview narazie cisza. Zobaczymy za kilka dni czy moja radość za wczasu nie była.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was zeby sprawnie poszło! :) A Wy trzmajcie za mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...