Skocz do zawartości

Dziwne? Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz dzis mialam robione odciski palcow i wrocilam do domu i widze ze dostalam nowe update w mojej sprawie, wchodze sobie na strone uscis aby sprawdzic co ruszylo sie i jaki mam ten update i wyswietla mi sie zawiadomienie pod wnioskiem AOS ze dokument moj juz jest produkowany i powinien dojsc w ciagu 30 dni. Ja nawet nie mam wezwania na interview wiec dlaczego jest wzmianka ze moj dokument juz sie drukuje i zostanie niedlugo wyslany?

Czy nie jest to dziwne czy to normalka ze takie zawiadomienie sie dostaje nawet przed interview?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest to dziwne czy to normalka ze takie zawiadomienie sie dostaje nawet przed interview?

czasami nie ma interview,

jesli na prawde masz "we ordered you a new card" pod AOS to chyba bedzie najszybszy approval jaki widzialam

ma pewno to nie jest do EAD?

gratulacje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej wkleilam co dokladnie jest napisane pod moim AOS. Nie wydaje mi sie jednak ze jest to aprroval. Nawet nie jestem na K1 wizie. Dziwi mnie fakt ze nawet obrazowo moja sprawa AOS ( czyli te okromne kolka czyli kroki w sprawie) z Initial Review skoczyly na Document production or Oath Ceremony, calkowicie omijajac Request for Evidence, Testing and Interview, Decision, Post-Decision Activity. No okaze sie w praniu. Prosze nie gratulowac do momentu zielonej karty w reku :) pozdrawiam

"Document production or Oath Ceremony

On February 11, 2010 we mailed the document to the address we have on file. You should receive the new document within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service at 1-800-375-5283.

This step applies to applications that result in an applicant receiving a card (such as a green card) or other document (such as a naturalization certificate, refugee travel documents or advance parole). Applications will be in this step from the time the order to produce the card/document is given until the card/document is produced and mailed to the applicant. You can expect to receive your card/document within 30 days of the approval of your application."

Pod pozwoleniem na prace mam ten sam tekst. Moze im sie pomylilo i wpisali przez pomylke to samo pod AOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo dziwne. Ale ja dostałem takie samo zawiadomienie.

Najpierw:

On January xx, 2010, we mailed a notice requesting additional evidence or information in this case I140 IMMIGRANT PETITION FOR ALIEN WORKER.

Dwa tygodnie potem dostałem identycznego emaila jak Ty różniącego sie tylko datą.

Co jest dziwne złożyłem ja tylko I-140. Żadnego z pism które immigration wysłał nie widziałem na oczy bo "Mój prawnik" i sponsor maja dochodzenie federalne, biuro jest zamknięte, a tylko oni mogą dzwonić do immigratation i zapytać o co tu chodzi.? Grali tylko na czas mówiąc żebym czekał 30 dni bo czasami pismo długo idzie( do zamkniętego biura ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy o co w tym wszytkim chodzi. Ja zadnego prawnika nie mam, sama wypelnilam i wyslalam dokumenty wiec wszytsko dojedzie pod moj adres. No zobaczymy, moze to tylko formulka jaka pisza wszystkim ktorzy zalatwiaja formalnosci, kto wie :) moze sie okazac ze za tydzien dostane zaproszenia na interview ktore odbedzie sie na koncu marca:)

wiesz zawsze mozna zadzwonic do USCIS, z doswiadczenia zauwazylam ze odzial w kaliforni jest o wiele milszy niz ten w NY. ostatnio bylam z nimi na telefonie dosc czesto ale to juz poza tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nich na stronie czasem niezly b...l jest, raz jest napisane jedno, raz drugie

lepiej czekac na pismo

juz e-mail od uscis jest troche pewniejszy,

wiec jesli sie niecierpliwisz to wlacz na ich stronce zeby wysylali ci e-mail z info o twojej sprawie

good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nich na stronie czasem niezly b...l jest, raz jest napisane jedno, raz drugie

lepiej czekac na pismo

juz e-mail od uscis jest troche pewniejszy,

wiec jesli sie niecierpliwisz to wlacz na ich stronce zeby wysylali ci e-mail z info o twojej sprawie

good luck

W zeszlym roku mieli kiedys problemy z systemem i masa ludzi dostala status i emiala z powiadomieniem ze wyslano RFE

ale nigdy nie dostali pisma i wszystko bylo OK

tak wiec czekajmy na poczte - a tu teraz dlugi weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
no jak widac nie mozna wierzyc stronom internetowym :blink: niedawno dostalam pisemko z zaproszeniem na interview 5 kwietnia. trzymajcie kciuki ;)

p.s. a informacja pod moim AOS nadal taka sama:)

tak jak napisala KW - czasem USCIS na swoich stronach podaje jedna wiadomosc, a pozniej sie okazuje, ze jest inaczej. Sama wiele razy dostalam informacje on-line, ze sprawa jest denied, a aplikant mial juz green card w rece albo ze komus zamowili green card do drukowania, a aplikant po kilku tygodniach dostawal wezwanie na interview. Tak to jest z immigration....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...