Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Ssn


lobela

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientujecie sie, ile srednio czeka sie na przydzielenie numeru ss i przyslanie karty po przylocie do Stanow? Czekam juz ponad 3 tyg. i nadal zadnych wiadomosci. Pieczatke do paszportu wbito mi w Minneapolis (port of entry) , a mieszkam na Florydze - oczywiscie podalam tutejszy adres do korespondencji.

Urzednik na lotnisku poinformowal mnie, ze na wydrukowanie zielonej karty czeka sie nawet do roku. A co z SSN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Nie skladalam oddzielnego wniosku o SSN. W formularzu DS-230 w pkt. 43 zaznaczylam po prostu, ze chce, zeby mi przydzielono ten numer. Czy to nie wystarczy?

Bardzo często się zdarza, że karta SSN nie przychodzi, chyba jest zły przepływ informacji pomiędzy SS a USCIS. Sami chyba nawet radzą, że jak nie masz jej w ciągu 3 tygodni to trzeba udać się do biura SS i złożyć wniosek o jej wydanie. Wiem, że dużo ludzi nie czeka aż tyle, tylko po przylocie do Stanów ida do najbliższego biura i sami składają podanie o nadanie SSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...