Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Ssn


lobela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Witajcie!

Ja przylecialam do US 26 listopada tego roku,moje korzenie zapuszczam na Florydzie.Po 10 dniach pobytu moglam tu zlozyc w Office o SSN-wczesniej nie mozna poniewaz nie maja jeszcze w systemie danych z przylotu.Wiec zlozylam 7 grudnia a dzis tj.14 grudnia w mojej skrzynce znalazlam moj SSN.

Pojechalam rowniez zlozyc o ID.Zrobiono mi zdjecie i zmierzyli,podpisalam i teraz kaza czekac na moje ID ktore ma przyjsc w najblizszych 2 tygodniach.

Na green card czekam.

Dodam,ze przylecialam z 2 dzieci na ktore zostalio rowniez zlozone o SSN ale ma kazde osobno przyjsc w razie by nie bylo pomylki zblizonych numerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w SSoffice wreczono mi kartke z informacja, ze mam sie zglosic po 3 tygodniach jesli nie otrzyam poczta mojej SSkarty. Po 3 tygodniach pojawilam sie ponownie w urzedzie - musialam pokazac to pismo, ktore mi dali. Uprzejmie sprawdzono ponownie moj adres zamieszkania i nastepnie wreczono mi nowa kartke z informacja, aby sie zglosila do nich jesli w ciagu 2 tygodni nie dostane sskarty. Na szczescie karta juz byla po kilku dniach.

aha i ja pojawilam sie w SSoffice wczesniej niz te 10 dni, o ktorych wspominacie :rolleyes:

Wszystko dzialo sie w Phoenix.

Zastanawiam sie teraz czy trzeba wyrabiac ID (jesli ma sie juz GC, prawo jazdy,sscard)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma Polka mieszkajaca od roku na Florydzie(poznana niedawno)nie posiada ID.Posiada natomiast GC oraz prawo jazdy.

Dodam nowa wiadomosc-przylecialam do US 26 listopada tego roku i dzis przyszla na adres mojego sponsora-Mamy-GC teraz czas szukac pracy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...