Skocz do zawartości

Przedluzenie 2 Letniej Zielonej Karty!


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że przez "przedłużenie na jeden rok" rozumiesz wysłanie I-751 i otrzymanie papierka, który o tym informuje? Jeżeli tak, to masz obecnie przedłużenie na rok. Jeżeli decyzja nie będzie podjęta do tego czasu, dostaniesz kolejne przedłużenie. W momencie zapadnięcia decyzji, otrzymujesz albo 10-letnią GC albo nakaz opuszczenia kraju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam! Mam pytanie i mam nadzieje, ze znajde osobe ktora pomoze mi uzyskac odpowiedz? ile czeka sie na odnowienie 2 letniej zielonej karty jaka jest procedura ( mieszkam w New Jersey)

Jedna z agencji powiedziala mi ze dostane pewien dokument z ktorym moge jechac do Polski (bo planuje wyjazd na wakacje) czy nie bedzie problemow ? Moze znajde osobe ktora wlasnie tak jechala? Prosze o pomoc bardzo mi zalezy na waszej odpowiedzi! Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie i mam nadzieje, ze znajde osobe ktora pomoze mi uzyskac odpowiedz? ile czeka sie na odnowienie 2 letniej zielonej karty jaka jest procedura ( mieszkam w New Jersey)

Jedna z agencji powiedziala mi ze dostane pewien dokument z ktorym moge jechac do Polski (bo planuje wyjazd na wakacje) czy nie bedzie problemow ? Moze znajde osobe ktora wlasnie tak jechala? Prosze o pomoc bardzo mi zalezy na waszej odpowiedzi! Dziekuje!

Po zlozeniu formy I-751 otrzymasz list w ktorym zostaniesz poinformowana, ze przedluzaja ci waznosc GC o 12 miesiecy. I z tym listem mozesz wyjechac do Polski. Jak bedziesz wracac prawdopodobnie bedziesz miala "secondary inspection", gdzie beda dokladnie sprawdzali jak przebiega proces odnawiania GC dla ciebie.

Ja w 2011 r w pazdzierniku skladalam I-751, po 5 miesiacach nadal nie majac GC polecialam do Polski, wrocilam po 6 tygodniach i dopiero w czercu 2012 roku otrzymalam 10-letnia GC poczta do domu. Przy powrocie do USA przechodzilam "secondary inspection".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy obcokrajowiec musi mieć pobrane odciski na lotnisku, więc to Cię nie minie. Odciski i fotka, czyli biometrics. Secondary inspection to w twoim przypadku formalność. Tym, którzy przyjeżdżają na wizach nieimigracyjnych, w szczególności B2, bardziej to stracha napędza ;)

Secondary inspection to na lotniskach oddzielna strefa w hali przylotów, gdzie znajdują się oficerowie CBP przy komputerach i rzędy ławek, na których chętni do wjechania do USA czekają, aż zostaną zawołani, odpytani, przystęplowani i wpuszczeni (albo i nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wlasnie dzisiaj dostalam dokument przedluzajacy zielona karta na rok!!! :) Nie mniej jednak bylam zdziwiona,gdyz moja agentka powiedziala mi ze przed otrzymaniem tego dokumentu dostane wezwanie na odciski palcow??? ale z tego wynika,ze bedzie to po otrzymaniu tego dokumentu!Od wyslania do otrzymania tej kartki minal zaledwie tydzien super!!!!!! Jeszcze musze upewnic sie co do podrozowania z ta kartka i moge planowac wakacje w Polsce!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.5af9bb95919f35e66f614176543f6d1a/?vgnextoid=f858d59cb7a5d010VgnVCM10000048f3d6a1RCRD&vgnextchannel=db029c7755cb9010VgnVCM10000045f3d6a1RCRD

Filing Fee:

$505. (Add $85 biometric fee for a total of $590, where applicable. See the form instructions for payment details.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...