Skocz do zawartości

Kilka Pytan O Adjustment Of Status


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

z ta plyta to prawda ze tak czasami sie daje ...co do szczepionki to jesli masz juz koperte to ok a co do obywatelstwa to musisz wejsc na strone urzedu imigracji i zobaczyc,poczytac co nalezy miec aby dostac obywatelstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly - jak na razie to chce aby wszstko bylo ok do alpikacji o GC :)

no to z tego co widze, to wszystko co mozna bylo zrobic to zostalo zrobione.

Lekarz przy mnie wypeniala wszystkie dokumenty, sprawdzila wszystkie zaswiadczenia o moich szczepionkach (zaswiadczenia ktore udalo mi sie zebrac., poza ta jedna). Nastepnie zadala mase pytan np.: czy jestem chora na to czy tamto, czy mialam jakies operacje/pale/pije/prowadze auto po alkoholu (takie pytania miala w formularzu) + osluchala, itp. - to wszystko.

nastepny etap interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hej caly czas sie mecze ze znalezieniem lekarza.dzwonie po nich oni mi mowia ze jakies ppd i syfilizm??? i jeszcze blood work. co ja mam im powiedziec?

i wogole mi zabrali koperte z badaniami na lotnisku wiec ja mam tylko karte szczepien z polski? co mam powiedzic lekarzowi zebym nie musiala robic badan ktorych nie potrzeba.HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej caly czas sie mecze ze znalezieniem lekarza.dzwonie po nich oni mi mowia ze jakies ppd i syfilizm??? i jeszcze blood work. co ja mam im powiedziec?

i wogole mi zabrali koperte z badaniami na lotnisku wiec ja mam tylko karte szczepien z polski? co mam powiedzic lekarzowi zebym nie musiala robic badan ktorych nie potrzeba.HELP

Hej

my zrobilismy tak:

jak wysylalismy dokumenty na AOS to napisalismy obok I-693- already submitted at the port of entry (Newark, NJ) a pod tym Copy of the DS-3025 form- vaccination sheet (cos takiego).

Nie dostalismy zadnego RFE, a dwa dni temu (po 2,5 miesiacach od zlozenia AOS) dostalam list z USCIS Welcome To The United States, z informacja, ze zamowili produkcje mojej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...