Skocz do zawartości

Poszukiwania Na Wlasna Reke


Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam na jakiej zasadzie dzialaj poszukiwania rodzin na wlasna reke przez rozne strony. Znajdziemy taka rodzine i powiedzmy jesli zgodzi sie oplacic wszystko czego wymaga biuro to ok ale jesli powiedzmy rodzina nie chce zalatwiac sprawy przez biuro to chyba z wiza bedzie gorzej prawda?? Jak to jest. sa jednak osoby ktore zaczely w ten sposob prace jako aupair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez biura nie możesz pojechać jako au pair do USA, bo tylko agencje mogą Ci wystawić DS-2019. Bez tego możesz jechać jedynie na wizie turystycznej na pół roku, na własny koszt i nie będziesz miała ubezpieczenia zdrowotnego. Lepiej chyba jednak skorzystać z agencji ;). Tym bardziej, że opłaty nie są duże. Ja rodzinę znalazłam w 3 tygodnie, a odrzuciłam 4 wcześniej, więc chyba jednak łatwiej przez agencję niż na własną rękę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz takie osoby ktore tak zaczely?

zalatwic taki druk ds 2019 nie jest tak latwo i prosto i dlatego tez biuro tym sie zajmuje

biuro powinno sie Tobia zaopiekowac a jak sama cos zalatwiasz to juz Twoja sprawa i zycie

oczywiscie ze sa takie osoby ze leca jako niby turystyki ale wtedy wszystko to jest nielegalne i z wiza trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...