Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dziękuję za podanie wzoru Ds 160, przynajmniej wiem jakie dane jeszcze muszę mieć pod ręką

np data ur. ojca ;)

bardzo mi sie podoba ostatnie pytanie

"did anyone assist you in filling out this application?", pewnie przy odpowiedzi "tak", jest kilka stron pytań więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czytales moze z tego tematu,tutaj masz odpowiedz co do swojego pytania book passport number:

Sly6 - ja w miejscu gdzie jest passport book number zaznaczyłem does not apply i było ok. Passport book number to jest jakiś numer samej książki paszportowej, którego z tego co wiem nie ma w naszych paszportach

I tak tez nalezy zrobic ,chyba ze masz paszport z takim numerem na ksiazece..

co do pytania 2 to wpisujesz te Panstwa tez przez ktore przejezdzales bo przeciez tam byles nawet jesli to bylo pare godzin..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominacie o pieczątce wbitej w paszport w przypadku państw przez które się tylko przejeżdżało. Jak najbardziej można to uwzględnić we wniosku.

Mam pytanie jednak co dzieje się w przypadku nowego paszportu, w którym nie mam ani jednej pieczątki. Paszport mam od stycznia i teraz niegdzie nie byłam. Wcześniej też jeździłam po Europie na dowód. Czy oni w jakiś sposób sprawdzają czy mogą sprawdzić gdzie faktycznie byłam czy uwierzą mi na słowo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu weź też ze sobą na wszelki wypadek stary paszport do ewentualnego pokazania tych pieczątek lub wiz innych krajów. A jeśli chodzi o kraje europejskie, to ja je wpisałem, wiadomo podróż na dowód na terenie Schengen, no i tego nie da się sprawdzić :) Myślę, że na wniosku wiele odwiedzonych krajów będzie wyglądało bardzo pozytywnie, więc nie pomijajmy niczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale z tymi podrozami

jesli ktos mysli aby cos sciemnic -oklamac we wniosku ze byl np w calej europie ale tego po odpowiedziach -zachowaniu nie bedzie widac to lepiej aby sobie takie cos ten ktos odpuscil

malagosia moga Ci uwierzyc na slowo jak nie bedzie sciemniac oraz wrazie pytan odpowiesz jak bylo tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...