Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki za odpowiedzi. Nie, nie będę ich oszukiwać ;) Chodziło mi o to czy wszystko co powiem musi być w jakiś sposób udokumentowane. Czy oni sprawdzają jakoś to czy byłam w tych państwach (raczej nie, bo niby jak skoro jeździło się na dowód - nie mogę im tego udowodnić na piśmie) czy jedynie to co im powiem wystarczy? Pytałam na wszelki wypadek, gdyby chcieli wiedzieć, bo w moim wniosku pytania o podróże się nie pojawiły. Tak po prostu myślę o co mnie jeszcze mogą zapytać, wyjeżdżam jutro w nocy i nie ukrywam, że nieźle jestem już podenerwowana. A w ściemnianiu nie jestem najlepsza, nie zamierzam ryzykować, zwłaszcza w tak stresującej dla mnie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co potrzebujesz to usmiech i odpowiedzi na temat ;) oraz paszport,wniosek ten z kodem i numerem ,oplate za rozmowe ,dhl druk

nie bede pisac abys sie nie matrwila i denerwowala bo wiem ze nie jest to takie latwe ale np jak lubisz sluchac muzyki to posluchaj muzyki,jak lubisz ksiazke to wez ja,moze jakas modlitwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr jest cos takiego jak depozyt ale w kawiarnii wiec cos tam zaplacisz za przetrzymanie telefonu itp

rubia to nie ds 156-157 ze moglas nawet 5 min przed rozmowa poprawic i wydrukowac jeszcze raz,,wysylajac ds 160 wysylasz go do USA a wiec nie ma juz mozliwosci poprawiania go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drukowaliście na zwykłej drukarce, czy na laserowej?

Pani w ambasadzie powiedziała,że ma być na laserowej:( ja wydrukowałam na zwykłej, jest czytelne, ale....

myślałam,że jak jest zapisany na komputerze to można do niego wejść i wydrukować potwierdzenie w każdej chwili, a tu wejść można.....poprawiać też można.....tylko,że to już jest wysłanie kolejnego wniosku i prawdę mówiąc nie wiem jak oni na to patrzą?

czy wpisując zatrudnienie, należy wpisać wszystkie swoje miejsca pracy, czy wystarczy obecne i poprzednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubia Ty z Pania z Ambasady napewno nie rozmawialas a jedynie z infolinia co informuja jakie masz miec dokumenty itd

co do drukarki to jak jest wyraznie wydrukowane i kod jest w porzadku to takie cos wez na rozmowe,tak bylo tez z ds 156 i przechodzilo jak bylo dobrze i czytelnie wydrukowane i kod byl wyraznie.

Nie wiem czy czytalas strone i forum ale tam jest napisane cos takiego ze po wypelnieniu tego druku dostaje sie numer ktory nalezy podac na infolinii i teraz jak wydrukujesz cos znowu to dostajesz inny numer ktory powinno sie podac na infolinii ale jak narazie nie wiem czy takie cos by przeszlo,czy mozna tam cos z numerem zmieniac lub tez rejestrowac sie od nowa,spytaj sie Ich czy takie cos przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...