Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dosłownie zero uśmiechu na twarzy, jakby to nic dla nich nie znaczyło. Zdziwiło mnie to, bo dla mnie przyznanie wizy znaczyło wiele i cieszyłam się jak dziecko. Dlatego w momencie, gdy odwróciłam się od okienka, wtedy ja w oczach oczekujących wyglądałam dziwnie ;) ale co mi tam :)

Dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie Tobie Sly6 ;) i Mr I...Tomek :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

moja mama wypełniała wniosek, ma potwierdzenie z prawidłowym numerem paszportu

ostatni plik jaki jej się zapisał na komputerze to strona z błędnym numerem paszportu, więcej plików nie ma zapisanych:(....wydaje jej się,że poprawiła ten błędny numer we wniosku, ale ponieważ nie ma zapisanych plików nie może sprawdzić;)

stąd moje pytanie

czy jest możliwość,żeby system przepuścił potwierdzenie z innym numerem paszportu niż wniosek?

ten numer paszportu, to chyba rodzaj podpisu elektronicznego?

nie wypełniałem wniosku, więc nie wiem:( może ktoś kto wypełniał wniosek pamięta, czy na stronie, gdzie jest podpis, wpisuje się właśnie numer paszportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stenwak dzwon na infolinie i sie pytaj jak kto jest z tym wnioskiem i co przepuszcza to,,to jest zbyt mlody wniosek aby ktos cos wiedzial

co nie oznacza ze moze ktos cos napisze

rubia jesli to jest tak jak bylo z ds 156 to wydruk z drukarki atramentowej bedzie przyjety ,wazne aby druk-kod w porzadku

jesli system przyjal zdjecie tzn ze jest ok w innym przypadku musisz przyniesc zdjecie na rozmowe jak kto bylo z Mr

poczytaj tutaj o tym

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...w_to_apply.html

he co ciekawe ze teraz nie pisze jak ma byc wydrukowana ta ostatnia kartka,laserowa drukarka czy tez atramentowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no ja nie udawałem twardziela. Na twarzy miałem po prostu wielgachnego banana, który jak zauważyłem w lustrze pozostał do chwili obecnej… ;) Wyjazd do USA wiele dla mnie znaczy, to będzie naprawdę wielka przygoda, Grand Canyon, Las Vegas, Los Angeles, Hollywood, San Francisco… albo oglądanie zachodu słońca nad oceanem w uroczym Santa Barbara… B) wszystko, co dotąd tylko widziane było na filmach.

Małgosia, Tobie również gratuluję wizy ;) , i chciałem podziękować Sly6 za pomoc, naprawdę bardzo przydatne forum :) . Co do wiz 10 letnich, myślę, że już niedługo nie będą nam potrzebne, kwestia może 2-3 lat i w końcu zniosą wyzy i Polakom, współczynnik odmów cały czas maleje.

Jeszcze jedno, rozbawił mnie pewien żul pod konsulatem, zaczął się rzucać do ludzi, po co chcą do Ameryki lecieć, że już nic tam dobrego nie pozostało itp. Za chwilę zgarnęła go policja haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubia Chodzi o to, żeby kod był dobrze wydrukowany, ponieważ oni przykładają tylko laser i już w komputerze pojawia im się nasz wniosek. Ja nie miałam w domu sprawnej drukarki, więc wydrukowałam w punkcie xero, drukarką laserową, kolorową. Widziałam, że inni mieli też czarno-białe wydruki, ale nie wiem jaką drukarką. Jak dzwoniłam, żeby umówić się na wizytę, pani poinformowała mnie, że musi to być laserowa.

Zdjęcie - jeśli wniosek elektroniczny przyjął je w formacie jpg to nie potrzebujesz dodatkowego, jeśli odrzucił - weź ze sobą wywołane zdjęcie, podepnij je do paszportu spinaczem. Nie zszywaczem ;) Jakby coś niegrało, fotograf jest obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stenwak, co do numeru paszportu innego na potwierdzeniu i innego na wniosku, oba są generowane na końcu w tej samej chwili, więc to może być błąd systemu. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, chyba najlepiej zadzwonić na infolinię tylko jak się rozgadasz z panią to Cię rozmowa wyniesie majątek.

Rubia, Ja wydruk miałem laserowo ale wyraźny druk atramentowy przejdzie też, sam widziałem bo ludzie rozmawiali w przed konsulatem że mają atramentowe wydruki i problemów nie było.

Zdjęcie, jest opisane jak ma wyglądać na stronie internetowej, zaraz poszukam i dam znać. Jak nie widać uszu i brwi, odpada i trzeba przed wizytą szybko do fotografa iść, jak już pisałem, u mnie był z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zdjęcia /3, bo my trzy wnioski mamy/ system przyjął ;) , ale jak widać nie jest to jednoznaczne z tym, że w Konsulacie je zaakceptują, co jest trochę dziwne :) , bo w momencie wgrywania system radośnie informuje,że zdjęcie pasuje i odpowiada standardom:)

myślałam,że chociaż to jedno jest z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...