Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To jest plik z rozszerzeniem *.dat więc na końcu nazwy zapisywanego pliku dostaw tylko kropkę i DAT

Powinno zadziałać, a co do zapisywania w PDF, ja po wypełnieniu całego wniosku kliknąłem „Drukuj”, i wybrałem drukarkę wirtualną, to jest taki programik, który generuje pliki PDF zamiast drukować dokument, pliki PDF zapisują się na dysku w wybranym miejscu. Nazywa się PDFfactory PRO, jak go już pobierzesz i zainstalujesz, podczas drukowania wybierasz w polu wyboru drukarki pdffactory pro, i drukuj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam za pytania o błahostki, ale wolę się upewnić.

Jestem zameldowana w woj. mazowieckim, ale przebywam i mam mieszkanie w małopolskim. Pani z konsulatowej infolinii powiedziała, że w takim układzie mogę się ubiegać o wizę w Krakowie. W związku z tym czy we wniosku wizowym jako home adress mogę podać adres zameldowania z Mazowsza? Czy na takie rzeczy ktoś w ogóle zwraca uwagę? Jest tam jeszcze pytanie o telefon domowy, a że w Krakowie takiego nie mam, to wszystko byłoby zgodnie z prawdą gdybym podała adres zameldowania i tamtejszy telefon domowy.

Czy to samodzielnie wgrywanie zdjęcia elektronicznego do wniosku ds-160 w praktyce działa? Pytałam też o to na infolinii, ale pani mnie w zasadzie zbyła i powiedziała, że zdjęcie mam przynieść.

I jak na razie ostatnia wątpliwość: jak to jest w sytuacji gdy mój paszport straci ważność, a wiza jest dalej ważna. Czy mogę podróżować z dwoma paszportami dopóki wiza jest ważna czy tylko przez pół roku od utraty ważności paszportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz odpowiedz w sprawie paszportu:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...s.html#paszport

mozesz wleciec na teren USA nawet jak bedziesz miec 1 tydz wazny paszport ale wtedy urzednik wstepluje Ci waznosc pobytu do tego 1 tygodnia

co do zdjecia to chyba czytales w tym temacie jak moze byc czasami wiec lepiej wez zdjecie aby nie leciec do fotografa

a co do adresu to wpisz jak sie maja sprawy a jedynie powiesz co robisz w Krakowie np nauka,praca :( i pamietaj aby podac w dhl taki adres pod ktorym go odbierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

tutaj masz odpowiedz w sprawie paszportu:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...s.html#paszport

mozesz wleciec na teren USA nawet jak bedziesz miec 1 tydz wazny paszport ale wtedy urzednik wstepluje Ci waznosc pobytu do tego 1 tygodnia

czyli jak rozumiem, zakładając, że dostanę wizę, a mój paszport jest ważny do maja 2011 roku, będą mogła ze starym paszportem z wizą i nowym ważnym wjechać do USA do listopada 2011, a potem muszę wyrobić wizę do nowego paszportu?

co do zdjecia to chyba czytales w tym temacie jak moze byc czasami wiec lepiej wez zdjecie aby nie leciec do fotografa

a co do adresu to wpisz jak sie maja sprawy a jedynie powiesz co robisz w Krakowie np nauka,praca :( i pamietaj aby podac w dhl taki adres pod ktorym go odbierzesz

tak też zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,,jak sie skonczy waznosc wizy to bedziesz wyrabiala juz wize do nowego paszportu jesli beda wizy do USA :( a tak latasz z 2 paszportami

pamietaj ze pod czas anulowania paszportu powiedziec urzednikowi ze masz wazna wize i aby ta kartke ominal ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Wchodze na ta strone--> https://ceac.state.gov/genniv/

zaczynam wypelniac wniosek. po jakims czasie pojawia sie zawsze ten komunikat:

"Sys.WebForms.PageRequestManagerParserErrorException: The message received from the server could not be parsed. Common causes for this error are when the response is modified by calls to Response.Write(), response filters, HttpModules, or server trace is enabled.

Details: Error parsing near '

<!DOCTYPE html PUB'"

po czym wciskam OK i chce kontunuowac na co pojawia sie kolejny komunikat "Time is out"??? - chociaz nie odpodzilam od komputera wogole.

probowalam juz i w Mozilli i w IE.

Jestem zapisana na WaT i mam wykupiony bilet na 26-go.

Czy ktos moglby podpowiedziec CO SIE DZIEJE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty musisz to wypelniac idac na rozmowe w sprawie wat?

umnie juz dziala dobrze to moze sprobuj teraz z tym drukiem ?

czasami tak moze byc ,tak tez kiedys bylo z drukiem ds 156 i po jakims czasie dalo sie wypelnic druk..Moze na innym komputerze to wypelnij?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty musisz to wypelniac idac na rozmowe w sprawie wat?

umnie juz dziala dobrze to moze sprobuj teraz z tym drukiem ?

czasami tak moze byc ,tak tez kiedys bylo z drukiem ds 156 i po jakims czasie dalo sie wypelnic druk..Moze na innym komputerze to wypelnij?

Też mi sie to zdarza przy wypełnianiu, ale chyba trzeba po prostu wczytywać to co się wcześniej zapisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...