Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Matt a chociaz przeczytales ten temat ?jak nie to bys wiedzial ze mozesz drukowac na atramentowej jak masz dobra i dobry -wyrazny wyjdzie wydruk-kod...w innym przypadku drukujesz na laserowej

co do dhl...odpowiedz jest prosta ze piszesz 1 a adres zostaje ten sam ktory piszesz na samej gorze tego druku a dalej nic nie piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuje za Sly6 za pomoc, jednak mam pytanie co do zdjęcia, wgrałem zdjęcie które ma 2 lata. Teraz doczytałem że ma być aktualne czyli w ciągu 6 miesięcy. Co mam teraz zrobić ? nic się nie odzywać i we wtorek iść na rozmowę z konsulem? czy może lepiej do wtorku wyrobić sobie aktualne i zabrać ze sobą na rozmowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie: czy w formularzu adresowym dhl express w miejscu: "Nazwiska i imiona osób, których paszporty mają być dostarczone w jednej

przesyłce, na ten sam adres (dotyczy tylko członków najbliższej rodziny):" mam wpisać swoje imię i nazwisko czy zostawić puste? Tylko mój paszport bedzię kurier przywoził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dokonczylam rejestracje i pojawil sie kod na stronie. Nie mialam podlaczonej drukarki wiec nacisnelam przesylanie na meila.

Pokazala mi sie jednak informacja, ze strona wygasla, a wraz z nim moj kod.

czy mozna jakos odtworzyc strone, dostac sie do danych czy musze wypelniac i wysylac wniosek jeszcze raz?

Obawiam sie jednak, ze dwa moje wnioski w ich systemie moga wprowadzic jakies zamieszanie i zle swiadczyc o mnie.

sprawa jest bardzo pilna bo wyjazd juz niedlugo i bede bardzo wdziecza za odpowiedz

sera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie :-). Chodzi mi o zakładkę WORK/EDUCATION/TRAINING. Z tych wszystkich dostępnych zajęć wybrałem OTHER bo nie znalazłem odpowiedniej pozycji która by pasowała do osoby która ubiega się o wizę. Moj przyszły teść bo o niego chodzi jest sprzedawca w sklepie z materiałami rolniczymi. I dalej jest taka rubryka jak SPECIFY OTHER. To tutaj mam napisać co? sprzedawca? jeżeli tak to dalej w rubryce Briefly describe your duties wpisac ,, sprzedawca sprzętu rolniczego " ? co o tym myślicie? z góry dzięki za odp ;)

A i jeszcze jedno pytanie:) czy jest potrzebne zaproszenie?:) z tego co ja wiem to nie jest wymagane ale może coś sie pozmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...