Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Camilus problem polega potem taki ze mozesz juz nie wjechac na teren USA,mozesz dostac zakaz wjazdu,mozesz nastepnej wizy nie otrzymac w Ambasadzie bo piszesz ze bedziesz np 1-2 miesiace a jestes powyzej 6 miesiecy i nie ma znaczenia ze byles legalnie a ze jestes niewiarygodny

a takie przedluzenie wizy kosztuje bez pomocy niczyjej 300 dol i nie jest pewne nawet z pomoca ze takie cos dostaniesz ..To dawniej bylo latwiej a teraz moga zarzadac mase dokumentow ze np nadal masz firme,ze masz bilet powrotny,z czego bedziesz sie utrzymywac bo i tak musisz takie cos dostarczyc a przelewanie kazdy z konta na konto moze byc zle odebrane.

tutaj masz ten dokument do przedluzenia :

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00048f3d6a1RCRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostałem wizę turystyczną, ale nie wiem jeszcze na ile lat - z radości zapomniałem konsula zapytać :).

W aplikacji napisałem tylko prawdę - zero kłamstwa ;).

Z tego co widziałem, to tylko kilka osób nie dostało wizy.

Ludzi było bardzo dużo i spędziłem w ambasadzie ponad 2 godziny, a sama rozmowa z konsultantem trwała tak z 5 minut.

Pozdrawiam i życzę wszystkim ubiegającym się o wizę powodzenia :P !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drukujemy ds 160 drukarką laserową? czy to nie ma znaczenia i mogę atramentową?

i drugie małe pytanie: czy w formularzu DHL jak tylko mój paszport będzie wysłany to wpisuje w "Ilość paszportów w przesyłce:" 1? oraz czy w tej tabelce " Nazwiska i imiona osób, których paszporty mają być dostarczone w jednej

przesyłce, na ten sam adres (dotyczy tylko członków najbliższej rodziny):" wpisuje swoje dane jeżeli tylko 1 paszport będzie wysyłany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...