Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

podajemy numer wniosku ale co sie dzieje ze starym wnioskiem?ulatania sie,ktos go wycofuje ze mamy nowy wniosek?Na infolinii nie maja do tych wnioskow wejscia wiec nie moga tego wniosku wycofac-wykasowac,to jest przesylane do USA.jedynie moga zapisac dana osobe jeszcze raz z nowymi numerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z wypełnienie tego wniosku było nie lada wyzwaniem. Kilka razy wygasła mi strona. Po dwa jak już miałam stronę potwierdzającą z tym kodem i gdy chciałam, żeby wysłano mi ją na pocztę, gdyż nie miałam na tym komputerze podłączonej drukarki, wygasła mi strona. Przestraszyłam się jak nie wiem co, dlatego radzę zapisywać każdą wypełnioną stronę. Ale na szczęście zapisywałam strony i mogłam powrócić z powrotem. 24.06 mam rozmowę z konsulem, nie muszę pisać jak bardzo się boję tzn. dlatego że jest to moja pierwsza rozmowa. Chyba nie będzie tak źle. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym podziękować wszystkim osobom, które pisały w tym wniosku. Dzięki ich wskazówkom mogłem bezproblemowo wypełnić wniosek i dostać wizę.

Sam proces starania się o wizę przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. W niedziele wypełniłem wniosek, w poniedziałek dzwoniłem do Warszawy żeby się umówić na rozmowę, która ostatecznie odbyła się w środę, żeby w końcu w piątek dostać paszport do domu. Myślałem, że cały proces ze względu na zbliżające się wakacje będzie trwał co najmniej 2 tygodnie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!!

Naprawdę dobrze, że istnieje takie forum!

Jak już złożę wniosek i dostanę wizę, to także postaram się podzielić zdjęciami swojego wniosku, może akurat komuś się przyda.

Niemniej, póki co sama mam pytanie o 'krótki opis moich obowiązków'. Jestem studentką, więc moje obowiązki kończą się na przychodzeniu na laboratoria ;P Jak dotąd napisałam tylko jedno zdanie, które informuje o tym co studiuję. Czy mam coś jeszcze dodać? Jeśli tak, to niby co miałoby to być?

Mam nadzieję, że podsuniecie mi parę rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Identification Number to jest Nasz PESEL i ten numer nalezy tam wpisac

reszte numerow to jakbys taki dostal,aplikowal w USA to bys wiedzial co to jest i kto sie moze o nie ubiegac

a wiec zaznaczasz ze nie masz tego-nie dotyczy-tam jest takie cos w tym formularzu aby takie cos zaznaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo prosze o pomoc bo juz drugi dzien probuje wypelnic forme ds160 i nic z tego. Jak daje SAVE po kazdej stronie to potem daje zapisz plik to mi zapisuje na komputerze w jakims formacie ".dat" i potem ide dalej i juz 4 razy bylo ze "sesion time out" i mnie wywalilo mimo ze nie mialem przerwy w wypelnianiu dluzszej niz 30sekund. Potem jak probowalam wgrac zapisane te informacje to nie chcialo mi wogole tego otworzyc- myslalem ze nie mam jakiegos tam programu zeby to otworzylo ale probowalem w kafejce i tez nic z tego!

Bardzo prosze o pomoc jak to zapisac zeby nie tracic wszystkich informacji bo juz zalamuje rece doslownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Wchodze na ta strone--> https://ceac.state.gov/genniv/

zaczynam wypelniac wniosek. po jakims czasie pojawia sie zawsze ten komunikat:

"Sys.WebForms.PageRequestManagerParserErrorException: The message received from the server could not be parsed. Common causes for this error are when the response is modified by calls to Response.Write(), response filters, HttpModules, or server trace is enabled.

Details: Error parsing near '

<!DOCTYPE html PUB'"

po czym wciskam OK i chce kontunuowac na co pojawia sie kolejny komunikat "Time is out"??? - chociaz nie odpodzilam od komputera wogole.

probowalam juz i w Mozilli i w IE.

Jestem zapisana na WaT i mam wykupiony bilet na 26-go.

U mnie dokladnie to samo wczoraj i dzisiaj! do tego jak zapisuje to w jakims dziwnym formacie .dat to sie zapisuje ze nie idzie tego potem wgrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...