Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ktorego posta ?podaj mi lokazlizacje to sie go wytnie :)

o widze ze jednak mozna podawac odpowiedzi po polsku ale bez uzywania polskich znakow jak kto bylo przy ds 156..tam jest chyba 1 pkt na samym poczatku o nazwisko w ojczystym brzmieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie wróciłam z Krakowa. Otrzymałam wizę, choć nie wiem na jak długo, bo konsul powiedział tylko, że ma pani wizę i wręczył mi formularz DHL z kodem kreskowym. Rozmowa trwała ze dwie minutki. Pytania standardowe...- Konsul "do kogo Pani jedzie?" -Ja "do kuzyna, konsul - "czy bliski to kuzyn?"-Ja..ze trochę dalszy.

Czy mam kogoś bliskiego w USA, czym sie zajmuje w Polsce, czy mam dzieci i co oni aktualnie robią o męża nie pytał, ponieważ jestem wdową. Oceniam rozmowę jako mało stresującą, no i oczywiście cały czas miałam przyklejony uśmiech do twarzy, choć nie wymuszony. W Krakowie z tego co zdążyłam zaobserwować sporo osób otrzymywało wizę, bo wychodzili z formularzami DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie pozwoliłem zadzwonić do konsulatu w KRK (choć na karteczce DHL jest napisane, żeby tego nie robić, ale nie mogłem się oprzeć :D ). Na rozmowie byłem 2 Czerwca, a po paszporcie jak dotąd ani śladu. Pani mi powiedziała, że moja wiza została wydrukowana dopiero dzisiaj bo mieli awarię, jak już wcześniej pisaliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przejrzałam Wasze posty i wynika z nich, że nikt nie miał takiego problemu jak ja - nie mogę zapisać wniosku!!!! Klikam na save, potem próbuję zapisać w jakimś formacie, ale bez względu jaki program wybiorę, nie mogę go potem otworzyć!!!! Z poprzednich postów wynikało, że można zapisać w PDF i JPG, ale mi żaden z tych formatów także nie działa....

Ma ktoś jakiś pomysł w czym powinnam spróbować? w jakich formatach Wy zapisywaliście wnioski?

Z góry dziękuję!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisz na twardym dysku, a gdy Ci strona z wnioskiem wygaśnie, to pobierz to co zostało zapisanie. Ja też nie mogłam otworzyć wniosku z "moich dokumentów", jednak bez problemu wniosek się wgrywa do dalszego wypełniania, tylko musisz z powrotem przechodzić każdą stronę, aż do tej na której wypełnianie zostało zakończone. Przy pobieraniu wniosku z dysku, trzeba będzie podać 5 pierwszych liter nazwiska i rok urodzenia. Mam nadzieję, że Ci pomogłam i że to o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...