Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

@SLY

"umnie juz dziala dobrze to moze sprobuj teraz z tym drukiem ?"

tzn. z jakim drukiem? dzieki za odpowiedz

musze wypelniac DS-160 jadac na WaT i idac na rozmowe do konsulatu . Na spotkanie umawia mnie biuro.

jesli w biurze z ich komputera nie uda sie tego wypelnic- jestem zalamana!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To juz przesada!!!! -->

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

Wystarczy poczytac komentarze albo wpisac w google "ds 160 problem".

Mogli chociazby nie krecic tak parodyjnych filmikow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wspólnie z tatą wypełniłam wniosek tylko w trakcie pojawiło się kilka komplikacji gdyz - byłam w stanach ileś tam razy i nie pamiętam dokładnie którego dnia miesiaca wylatywałam (napisałam to tak w przybliżeniu np 27 czerwca a mogłam wylatywac 28 czy 29) czy to jest jakiś problem? nizej w rubryce również pisałam, że na okres 6 tygodni ale czasami byłam 6 tygodni i 3 dni a czasami byłam 5 tygodni i 4 dni? czy to też jest duży problem?

Wiem, są to błache pytania jednak jak przeczytałam, że 'ZAKAZ WJAZDU NA TEREN USA NA ZAWSZE' to sie przeraziłam :(

I jeszcze jedno pytanie co do odcisków ponieważ nie mam 18 lat i jak szłam do ambasady 6 lat temu prawie to brali mi tylko kciuki a na lotnisku nie wiem, bo nie pamiętam - nie przywiązywałam do tego wagi więc w pytaniu o odciski 10 palców zaznaczyłam nie - czy mogą mi zrobić z tego powodu jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym ze jak Ci powiem ze musisz od nowa to wypelniac to wyslesz inny wniosek do USA niz za 1 razem i to beda widziec w komputerze pod czas rozmowy a do tego dzwoniac na infolinie musisz podac numer z druku ds 160 a wiec nowy druk-nowy telefon na infolinie

to nie ds 156 ze mozna bylo sobie go drukowac ile sie da...

wrazie jakis ale wyjasnisz na rozmowie jak sie maja sprawy i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie planuję wyjazd do Los Angeles w celach turystycznych, mam przyjaciółkę amerykankę u której będę mieszkał na czas wyjazdu ok 3-4 tyg.

Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu rubryki The Location you plan to visit in the U.S.

Pragnę zaznaczyć, że będę tylko i wyłącznie w Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym ze jak Ci powiem ze musisz od nowa to wypelniac to wyslesz inny wniosek do USA niz za 1 razem i to beda widziec w komputerze pod czas rozmowy a do tego dzwoniac na infolinie musisz podac numer z druku ds 160 a wiec nowy druk-nowy telefon na infolinie

to nie ds 156 ze mozna bylo sobie go drukowac ile sie da...

wrazie jakis ale wyjasnisz na rozmowie jak sie maja sprawy i juz

a ja nie jestem pewna, czy jak się wypełni nowy wniosek, to stary i nowy jest widoczny na komputerze w konsulacie...

przecież umawiając się podajemy nr potwierdzenia, a numer potwierdzenia jest połączony z konkretnym wnioskiem, a nie z każdym wnioskiem, który wypełniamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie planuję wyjazd do Los Angeles w celach turystycznych, mam przyjaciółkę amerykankę u której będę mieszkał na czas wyjazdu ok 3-4 tyg.

Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu rubryki The Location you plan to visit in the U.S.

Pragnę zaznaczyć, że będę tylko i wyłącznie w Los Angeles.

wpisujesz po prostu Los Angeles :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...