Skocz do zawartości

K-1 Pare Pytań


Avila

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich.

Mam pytanie do tych, którzy mają jakiekolwiek pojęcie w kwestii K1 i RFE. Otóż nasza sprawa z dniem 4 marca została przyjęta do rozpatrzenia. Od tamtej pory była na etapie Initial review. 9 Czerwca znalazła się na kolejnym etapie Request for evidence z informacją, że w tym właśnie dniu do mojego narzeczonego został wysłany list z informacją, czego brakuje, co należy dosłać ewentualnie poprawić. Nie ma na stronie dokładnych informacji, dzwoniliśmy do USCIS, kazano nam poczekać na list. Stąd moje pytania, czy ktoś wie czego takie RFE może dotyczyć? Zaznaczę, że wszystkie dokumenty były wysłane według instrukcji na stronie internetowej USCIS. Noi co potem? Jak długo może jeszcze trwać cały proces? Czy nasza sprawa będzie od nowa rozpatrywana? Czy po uzyskaniu tej brakującej informacji będzie może już podjęta decyzja?

Strasznie się stresuję tą sprawą. Jakoś nie idzie nam ona zbyt gładko. Dodam tylko, że dokumenty były wysłane na początku lutego, ale firma pocztowa zgubiła je po drodze i po kilku tygodniach wróciły do nadawcy, stąd wysyłane był jeszcze raz w marcu. :( I tak wkółko coś...

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szybko odeslesz to co chca i szybko dojdzie list to nie powinnas dlugo juz czekac na odpowiedz chyba ze znow cos bedzie nie tak...

REF z tego co widze to jest wszedzie to samo ,wiec czegos brakuje,czegos nie ma lub tez jest niepelne i jak osoby odsylaja dokumenty-papiery wtedy sprawa idzie juz swoja droga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymalam K1 do rąk wlasnych i jestem strasznie bardzo szczęśliwa. czekaliśmy dokladnie 4 miesiące i 10 dni :())) Pozdrawiam i życze powodzenia innym !!

Gratulacje!!!! :))))

monia84 nie martw sie (wiem, latwo sie mowi), niedlugo pewnie dostaniesz ten list i tak jak napisal sly6, jesli odeslesz im szybko to czego chca to powinno byc ok. Moglo byc tez tak, ze to oni cos zgubili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że właśnie jak wysłali do mojego narzeczonego przesyłkę 9 czerwca, tak do tej pory jej nie ma :) Wiem, że podają limit czasu na skompletowanie dokumentów i odesłanie ich spowrotem, w innym wypadku sprawa przepada. Mam nadzieję, że nie jest o nic poważnego i że zmieścimy się w terminie. A dodatkowo... że sprawa nie przedłuży się zbytnio. To i tak długo trwa, a Wy wiecie jak nie fajnie jest być osobno z ukochaną osobą :). Ok, no staram sobie tak to tłumaczyć :P Gorzej z realizacją... stresu nie da się uniknąć.

Pozdrawiam i gratuluję wszystkim którzy mają to już za sobą! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...