Skocz do zawartości

Green Card – Jak Ją Załatwić ?


mm14

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest ze sponsorowaniem. Czy mama musi mieć określone dochody żeby zasponsorować mi GC ? I czy moja mama jak przypuśćmy dostanie Green Card musi jakiś czas tam mieszkać żeby złożyć papiery i zrobić mi Green Card ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja mama nie musi miec dochodow aby zlozyc papiery bo Ona sklada plus musi miec wspolsponsora dla Ciebie ktory podpisze odpowiednie papiery i wtedy jak urzad-Konsul to przyjmie-zakceptuje to dostaniesz wize w innym przypadku nie lub tez bedziesz musial szukac kogos innego..a z tym nie ma tak latwo aby komus podpisac takie papiery ...

Jesli Twoja mama mysli o podrozach do Polski na jakis czas-dluzszy to sie moze okazac tak ze kiedys ja zatrzymaja na lotnisku i bedzie miec rozprawe czy jej zabrac GC i rezydeture ale o tym poczytasz na forum jak z tym jest..bo GC to nie wiza turystyczna a jesli planuje byc po za USA dluzej to jest od tego tzw bialy paszport .

tutaj masz o tych wyjazdach oraz skladaniu papierow oraz wiele innych spraw :

http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3183.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze sponsorowaniem. Czy mama musi mieć określone dochody żeby zasponsorować mi GC ? I czy moja mama jak przypuśćmy dostanie Green Card musi jakiś czas tam mieszkać żeby złożyć papiery i zrobić mi Green Card ?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum, wraz z linkami do rządowych instytucji. Nie piszę tego złośliwie, ale mnożenie wątków na te same tematy w koło Macieju wprowadza zamęt. W sprawie sponsorowania rodzinnego niewiele się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat, spokojnie możesz szukać informacji w starszych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...