Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kanada raczej nie ;/

Czy istnieje jeszcze jakaś wiza na której można wyjechać do USA ale nie trzeba szukać pracodawcy.

Żeby pracować w USA jako sprzątacz w hotelu lub jako ogrodnik trzeba mieć ukończoną jakąś szkołę albo trzeba posiadać taki zawód? O jaką wizę należy się wtedy ubiegać?

A na jak długo można zostać w usa na wizie h2b ??? chodzi mi o maksymalny czas pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Period of Stay

Generally, USCIS may grant H-2B classification for the period of time authorized on the temporary labor certification (usually authorized for no longer than one (1) year). H-2B classification may be extended for qualifying employment in increments of up to one (1) year. The maximum period of stay in H-2B classification is three (3) years.

ile mozesz byc na takiej wizie

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...000082ca60aRCRD

jest taki wyjazd ze na miejscu szukasz pracodawce ale to dotyczy work i travel

mozesz miec ukonczona szkole ale nie miec doswiadczenia wiec jak przedstawisz dokumenty ze takim czyms sie zajmowales to moze taka wize byc otrzymal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zrobmy tak

to bedzie Twoja praca domowa,jak to przetlumaczysz tak przetlumaczysz ale sprobuj a ja Ci jutro napisze czy dobrze czy nie,mozesz napisac do mnie na prywatna wiadomosc jak nie bedziesz chcial tutaj

i teraz jak sie nie nauczysz w 1 rok dobrze jezyka to o sklepie zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Period of Stay

Generally, USCIS may grant H-2B classification for the period of time authorized on the temporary labor certification (usually authorized for no longer than one (1) year). H-2B classification may be extended for qualifying employment in increments of up to one (1) year. The maximum period of stay in H-2B classification is three (3) years.

W języku polskim brzmi następująco:

Okres przebywania

Ogólnie, USCIS może udzielić h-2b klasyfikującego się na okres czasu upoważnionego w sprawie certyfikatu (zazwyczaj nie dłużej niż rok). H-2b może być wydłużony z pracą kwalifikującą się z dokładnością co do jednego roku. Maksymalny okres pobytu H-2b wynosi trzy lata.

I jak to przetłumaczyłem? Dobrze?

A jak nauczę się angielskiego w jeden rok to jaką pracę mogę wykonywać jeśli nie sprzedawca ?

Napisałeś, że jeśli w rok się nauczę to o sprzedawcy mogę zapomnieć ;d

Dlaczego ?

Bardzo bym się cieszył gdybym dostał tam lepszą pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Period of Stay

A jak nauczę się angielskiego w jeden rok to jaką pracę mogę wykonywać jeśli nie sprzedawca ?

Napisałeś, że jeśli w rok się nauczę to o sprzedawcy mogę zapomnieć ;d

Dlaczego ?

Bardzo bym się cieszył gdybym dostał tam lepszą pracę :)

sly napisal, ze jak sie w rok NIE nauczysz, to mozesz zapomniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego by Cie do liceum nie przyjeli?poszukaj u siebie liceum dla pracujacych,doroslych a moze beda takie ze robisz mature w tzw 1 rok i nie wiem czy takie cos nadal jest ..

znajomosc jezyka to jedna sprawa a co umiesz i masz pojecie oraz pozwolenie na prace to znow inna sprawa

bo mozesz umiec bardzo dobrze jezyk ale dobrze sie nie sprzedac,nic prawie nie umiec

najlepiej umiec jezyk ,miec pozwolenie na prace wtedy cos moze z tego wyjdzie jak lepsza praca

zobacz nawet w Polsce ze ktos kto nie umie jezyka to moze daleko dojsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę w tym roku zawód sprzedawcy. Nie wiem co teraz zrobić. A czy są jakieś wyjazdy np. do kasyna w których mógłbym uczestniczyć? Coś w stylu work&travel. Który zawód z podanych poniżej najbardziej przydał by mi się w USA ?:

sprzedawca

fryzjer

cukiernik

piekarz

mechanik pojazdów samochodowych

stolarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...